Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Paysandu
Streaki - Paysandu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Paysandu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
- Paysandu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/9, 78%)
- Paysandu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/19, 74%)
Streaki - CA River Plate
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- CA River Plate — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- CA River Plate — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- CA River Plate — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- CA River Plate — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- CA River Plate — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- CA River Plate — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Paysandu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paysandu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - CA River Plate
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 CA River Plate — jest niepokonany w 1. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 CA River Plate — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. CA River Plate jest o 25% lepsza niż Paysandu pod względem odsetku wygranych meczów.
| Paysandu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 33% | 30% | 32% |
Śr. goli/mecz | 2.44 | 2.90 | 2.68 |
Strzelone | 1.11 | 1.30 | 1.21 |
Stracone | 1.33 | 1.60 | 1.47 |
BTTS % | 44% | 70% | 58% |
Czyste konto % | 22% | 0% | 11% |
Nie strzelił % | 33% | 30% | 32% |
| CA River Plate | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 20% | 40% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.80 | 3.00 |
Strzelone | 1.90 | 1.00 | 1.45 |
Stracone | 1.30 | 1.80 | 1.55 |
BTTS % | 50% | 70% | 60% |
Czyste konto % | 40% | 0% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 30% | 25% |
Ostatnie 10 meczów
- 15.08.2026Lvs Sportivo Huracan2-3
- 08.08.2026Lvs Uruguay Montevideo0-1
- 03.08.2026Wvs Oriental2-1
- 25.07.2026Wvs Colón3-2
- 13.07.2026Wvs Fenix1-0
- 04.07.2026Wvs Rentistas2-1
- 27.06.2026Lvs Miramar2-3
- 20.06.2026Lvs Tacuarembo0-1
- 14.06.2026Lvs Plaza Colonia1-2
- 06.06.2026Wvs La Luz2-1
- 15.08.2026Wvs Miramar3-0
- 09.08.2026Wvs Sportivo Huracan2-0
- 02.08.2026Lvs Tacuarembo0-1
- 18.07.2026Dvs Uruguay Montevideo1-1
- 11.07.2026Wvs Plaza Colonia3-2
- 04.07.2026Wvs Oriental2-1
- 28.06.2026Dvs La Luz0-0
- 20.06.2026Lvs Colón1-2
- 14.06.2026Wvs Cerrito6-4
- 06.06.2026Lvs Fenix1-3
Progi bramkowe
| Paysandu | CA River Plate | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (9/9) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 67% (6/9) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 44% (4/9) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 22% (2/9) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 33% (3/9) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
| Paysandu | CA River Plate | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 56% (5/9) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 67% (6/9) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
| Paysandu | CA River Plate | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 33% (3/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 22% (2/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 56% (5/9) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 74% (14/19) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Paysandu | CA River Plate | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/39) | 0% (0/19) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 26% (10/39) | 32% (6/19) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 46% (18/39) | 47% (9/19) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 74% (29/39) | 74% (14/19) | 75% (15/20) |
Under 4.5 | 82% (32/39) | 79% (15/19) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (37/39) | 100% (19/19) | 90% (18/20) |

