Football Stats
Herb Independiente F.b.c.
Independiente F.b.c.Śr. pkt/mecz 1.35
Paragwaj / Division Intermedia22 sierpnia 2026 15:00
Herb General Caballero
General CaballeroŚr. pkt/mecz 1.95

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

6 spotkań — z perspektywy Independiente F.b.c.

Streaki - Independiente F.b.c.

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Independiente F.b.c. — nie wygrywa 1. połowę u siebie (9/10, 90%)
  • Independiente F.b.c. — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente F.b.c. — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente F.b.c. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Independiente F.b.c. — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente F.b.c. — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Independiente F.b.c. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)

Streaki - General Caballero

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • General Caballero — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • General Caballero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • General Caballero — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • General Caballero — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 7.5 rożnych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 8.5 rożnych (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • General Caballero — powyżej 6.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • General Caballero — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (1/1, 100%)
  • General Caballero — ma więcej rożnych niż przeciwnik (1/1, 100%)
  • General Caballero — jest niepokonany (15/20, 75%)

Serie - Independiente F.b.c.

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Independiente F.b.c. — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — obie drużyny strzelają (BTTS) w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — powyżej 1.5 gola w meczu w 16 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Independiente F.b.c. — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Serie - General Caballero

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 General Caballero — wygrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 General Caballero — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
22.08Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.00Herb General CaballeroGeneral Caballero
03.05Herb General CaballeroGeneral Caballero42Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.
25.08Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.01Herb General CaballeroGeneral Caballero
22.05Herb General CaballeroGeneral Caballero00Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.
01.09Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.11Herb General CaballeroGeneral Caballero
19.05Herb General CaballeroGeneral Caballero30Herb Independiente F.b.c.Independiente F.b.c.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. General Caballero jest o 100% lepsza niż Independiente F.b.c. pod względem odsetku wygranych meczów.

Independiente F.b.c.DomWyjazdOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
2.10
3.30
2.70
Strzelone
1.10
1.70
1.40
Stracone
1.00
1.60
1.30
BTTS %
50%
80%
65%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
General CaballeroDomWyjazdOgółem
Win %
80%
40%
60%
Śr. goli/mecz
4.00
2.60
3.30
Strzelone
2.70
1.40
2.05
Stracone
1.30
1.20
1.25
BTTS %
70%
60%
65%
Czyste konto %
30%
20%
25%
Nie strzelił %
10%
30%
20%

Ostatnie 10 meczów

General Caballero jest o +27% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.10 gola/mecz
Independiente F.b.c. u siebie
1.40 gola/mecz
General Caballero na wyjeździe

Progi bramkowe

Independiente F.b.c.General Caballero
Over 0.5
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 1.5
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
10% (1/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
45% (9/20)
2. połowa — 1-3 gole
65% (13/20)
70% (14/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemIndependiente F.b.c.General Caballero
Match Cards AVG
4.00 (1/1)
4.00 (1/1)
Over 0.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 1.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 2.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 3.5 Cards
100% (1/1)
100% (1/1)
Over 4.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 5.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 6.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Over 7.5 Cards
0% (0/1)
0% (0/1)
Total Cards
4
4
Highest in a Match
4
4
Lowest in a Match
4
4

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIndependiente F.b.c.General Caballero
Under 0.5
10% (4/40)
10% (2/20)
10% (2/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
45% (18/40)
55% (11/20)
35% (7/20)
Under 3.5
63% (25/40)
70% (14/20)
55% (11/20)
Under 4.5
75% (30/40)
85% (17/20)
65% (13/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Division Intermedia — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1General Caballero211344432.05
212 de Junio VH211344432.05
3Deportivo Santani211236391.86
4Benjamín Aceval211155381.81
5SOL DE America217122331.57
7Resistencia21786291.38
10Deportivo Capiata21597241.14
11Guairena FC21669241.14
12Fernando De La Mora21669241.14
13Paraguari AC216510231.10
14Tacuary213108190.90
153 de Noviembre213711160.76
16Encarnación214314150.71