Football Stats
Astillero FC (Ecu)Śr. pkt/mecz 3.00
Ekwador / Copa Ecuador26 sierpnia 2026 22:00
Herb Universidad Catolica
Universidad CatolicaŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Astillero FC (Ecu)

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Astillero FC (Ecu) — wygrywa u siebie (3/3, 100%)
  • Astillero FC (Ecu) — jest niepokonany u siebie (3/3, 100%)
  • Astillero FC (Ecu) — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (3/3, 100%)
  • Astillero FC (Ecu) — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Astillero FC (Ecu) — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Astillero FC (Ecu) — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)
  • Astillero FC (Ecu) — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (3/3, 100%)

Streaki - Universidad Catolica

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Universidad Catolica — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — poniżej 11.5 rożnych (10/10, 100%)
  • Universidad Catolica — powyżej 1.5 spalonych (9/10, 90%)
  • Universidad Catolica — powyżej 29.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — powyżej 2.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Universidad Catolica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Universidad Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Universidad Catolica — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — powyżej 7.5 rożnych (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
  • Universidad Catolica — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)

Serie - Astillero FC (Ecu)

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Serie - Universidad Catolica

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Universidad Catolica — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — poniżej 11.5 rożnych w 14 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 2.5 kartek w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — powyżej 2.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Universidad Catolica — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Astillero FC (Ecu) jest o 122% lepsza niż Universidad Catolica pod względem odsetku wygranych meczów.

Astillero FC (Ecu)DomWyjazdOgółem
Win %
100%
100%
Śr. goli/mecz
2.67
2.67
Strzelone
2.00
2.00
Stracone
0.67
0.67
BTTS %
67%
67%
Czyste konto %
33%
33%
Nie strzelił %
0%
0%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz
Universidad CatolicaDomWyjazdOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
3.70
1.80
2.75
Strzelone
2.60
0.90
1.75
Stracone
1.10
0.90
1.00
BTTS %
60%
40%
50%
Czyste konto %
40%
30%
35%
Nie strzelił %
0%
40%
20%
Posiadanie piłki
65%
55%
60%
Śr. strzały/mecz
16.00
13.20
14.60
Śr. faule/mecz
10.60
9.80
10.20

Ostatnie 10 meczów

Astillero FC (Ecu) jest o +122% lepsza pod względem strzelonych bramek
2.00 gola/mecz
Astillero FC (Ecu) u siebie
0.90 gola/mecz
Universidad Catolica na wyjeździe

Progi bramkowe

Astillero FC (Ecu)Universidad Catolica
Over 0.5
100% (3/3)
90% (9/10)
Over 1.5
100% (3/3)
60% (6/10)
Over 2.5
67% (2/3)
30% (3/10)
Over 3.5
0% (0/3)
0% (0/10)
Nie strzelił
0% (0/3)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
100% (3/3)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
100% (3/3)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
100% (3/3)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
100% (3/3)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAstillero FC (Ecu)Universidad Catolica
Match Corners AVG
8.65 (20/23)
8.65 (20/20)
Over 6.5 Corners
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 7.5 Corners
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 8.5 Corners
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 9.5 Corners
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 10.5 Corners
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 11.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 14.5 Corners
0% (0/20)
0% (0/20)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAstillero FC (Ecu)Universidad Catolica
Corners Earned Match
4.75
4.75
More Corners Than Opponent
50% (10/20)
50% (10/20)
Over 2.5 Corners Earned
90% (18/20)
90% (18/20)
Over 3.5 Corners Earned
70% (14/20)
70% (14/20)
Over 4.5 Corners Earned
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Corners Earned
25% (5/20)
25% (5/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
5% (1/20)
Corners Earned
95
95

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAstillero FC (Ecu)Universidad Catolica
Match Cards AVG
4.50 (20/20)
4.50 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
75% (15/20)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 4.5 Cards
45% (9/20)
45% (9/20)
Over 5.5 Cards
30% (6/20)
30% (6/20)
Over 6.5 Cards
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Total Cards
90
90
Highest in a Match
11
11
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAstillero FC (Ecu)Universidad Catolica
Under 0.5
4% (1/23)
0% (0/3)
5% (1/20)
Under 1.5
22% (5/23)
0% (0/3)
25% (5/20)
Under 2.5
48% (11/23)
33% (1/3)
50% (10/20)
Under 3.5
74% (17/23)
100% (3/3)
70% (14/20)
Under 4.5
83% (19/23)
100% (3/3)
80% (16/20)
Under 5.5
96% (22/23)
100% (3/3)
95% (19/20)
Copa Ecuador — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Astillero FC (Ecu)18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Ekwador, realne dane wkrótce.