Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Nairobi United
Streaki - Nairobi United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nairobi United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Nairobi United — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Nairobi United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Nairobi United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Nairobi United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Nairobi United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Nairobi United — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - KCB
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KCB — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- KCB — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- KCB — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- KCB — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- KCB — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- KCB — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- KCB — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Nairobi United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nairobi United — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nairobi United — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Serie - KCB
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KCB — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 KCB — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Nairobi United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| KCB | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 60% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 2.30 | 2.30 |
Strzelone | 1.00 | 1.20 | 1.10 |
Stracone | 1.30 | 1.10 | 1.20 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Wvs GOR Mahia1-0
- 24.05.2026Dvs Police0-0
- 16.05.2026Dvs Posta Rangers FC2-2
- 10.05.2026Lvs Kariobangi Sharks0-2
- 06.05.2026Wvs Tusker1-0
- 25.04.2026Wvs Mathare United2-1
- 19.04.2026Wvs Murang'a SEAL4-2
- 08.04.2026Dvs Homeboyz2-2
- 05.04.2026Wvs Shabana3-0
- 01.04.2026Dvs Mara Sugar1-1
- 31.05.2026Wvs Shabana2-1
- 27.05.2026Wvs Sofapaka2-1
- 23.05.2026Lvs Posta Rangers FC0-1
- 10.05.2026Dvs Bandari2-2
- 06.05.2026Lvs APS Bomet0-1
- 26.04.2026Dvs Homeboyz1-1
- 18.04.2026Lvs Ulinzi Stars2-3
- 05.04.2026Wvs Bidco United1-0
- 28.03.2026Wvs Mara Sugar1-0
- 21.03.2026Lvs Police1-2
Progi bramkowe
| Nairobi United | KCB | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Nairobi United | KCB | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
| Nairobi United | KCB | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 55% (11/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Nairobi United | KCB | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 10% (2/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 30% (6/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 85% (17/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

