Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy APS Bomet
Streaki - APS Bomet
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- APS Bomet — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- APS Bomet — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- APS Bomet — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- APS Bomet — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- APS Bomet — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- APS Bomet — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - GOR Mahia
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- GOR Mahia — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- GOR Mahia — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- GOR Mahia — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- GOR Mahia — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- GOR Mahia — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - APS Bomet
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 APS Bomet — jest niepokonany w 11 meczach z rzędu
- 🔥 APS Bomet — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 APS Bomet — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 APS Bomet — wygrywa 2. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 APS Bomet — jest niepokonany w 2. połowie w 10 meczach z rzędu
- 🔥 APS Bomet — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - GOR Mahia
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 GOR Mahia — nie wygrywa 1. połowę w 10 meczach z rzędu
- 🔥 GOR Mahia — jest niepokonany w 2. połowie w 21 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. GOR Mahia jest o 50% lepsza niż APS Bomet pod względem odsetku wygranych meczów.
| APS Bomet | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 1.90 | 1.95 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.00 | 0.60 | 0.80 |
BTTS % | 50% | 40% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 60% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| GOR Mahia | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 1.90 | 2.10 |
Strzelone | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
Stracone | 0.60 | 0.60 | 0.60 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Dvs Tusker1-1
- 24.05.2026Wvs AFC Leopards2-1
- 20.05.2026Wvs Bandari2-0
- 10.05.2026Wvs Mathare United2-0
- 06.05.2026Wvs KCB1-0
- 26.04.2026Wvs Sofapaka1-0
- 19.04.2026Wvs Posta Rangers FC3-0
- 04.04.2026Wvs Ulinzi Stars1-0
- 29.03.2026Dvs Nairobi United0-0
- 21.03.2026Dvs Mara Sugar0-0
- 31.05.2026Lvs Nairobi United0-1
- 27.05.2026Dvs Mara Sugar0-0
- 17.05.2026Wvs Murang'a SEAL3-1
- 10.05.2026Dvs Police1-1
- 03.05.2026Wvs Homeboyz1-0
- 26.04.2026Wvs AFC Leopards1-0
- 19.04.2026Dvs Bandari0-0
- 14.04.2026Lvs Tusker0-1
- 04.04.2026Dvs Kariobangi Sharks0-0
- 21.03.2026Wvs Shabana2-1
Progi bramkowe
| APS Bomet | GOR Mahia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| APS Bomet | GOR Mahia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
| APS Bomet | GOR Mahia | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | APS Bomet | GOR Mahia | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 40% (8/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 95% (19/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

