Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Murang'a SEAL
Streaki - Murang'a SEAL
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Murang'a SEAL — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Murang'a SEAL — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Murang'a SEAL — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Murang'a SEAL — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Murang'a SEAL — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Murang'a SEAL — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Murang'a SEAL — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Posta Rangers FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Posta Rangers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Posta Rangers FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Posta Rangers FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Posta Rangers FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
- Posta Rangers FC — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
- Posta Rangers FC — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Murang'a SEAL
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Murang'a SEAL — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Murang'a SEAL — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
Serie - Posta Rangers FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Posta Rangers FC — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Posta Rangers FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 17 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Murang'a SEAL jest o 125% lepsza niż Posta Rangers FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Murang'a SEAL | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.60 | 2.80 |
Strzelone | 1.40 | 1.40 | 1.40 |
Stracone | 1.60 | 1.20 | 1.40 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
| Posta Rangers FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 20% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.00 | 2.00 | 2.00 |
Strzelone | 0.80 | 0.80 | 0.80 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 30% | 50% | 40% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 50% | 40% | 45% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Wvs Mara Sugar2-1
- 24.05.2026Wvs Bidco United2-0
- 17.05.2026Lvs GOR Mahia1-3
- 10.05.2026Wvs Homeboyz1-0
- 06.05.2026Lvs Police1-2
- 25.04.2026Lvs Kariobangi Sharks0-1
- 19.04.2026Lvs Nairobi United2-4
- 05.04.2026Lvs AFC Leopards0-2
- 29.03.2026Lvs Shabana0-1
- 22.03.2026Dvs Mathare United1-1
- 31.05.2026Lvs Ulinzi Stars0-1
- 23.05.2026Wvs KCB1-0
- 16.05.2026Dvs Nairobi United2-2
- 11.05.2026Wvs Sofapaka3-0
- 06.05.2026Dvs Bandari1-1
- 24.04.2026Dvs Bidco United1-1
- 19.04.2026Lvs APS Bomet0-3
- 06.04.2026Lvs Mara Sugar0-1
- 28.03.2026Lvs Homeboyz0-2
- 22.03.2026Wvs Kariobangi Sharks2-1
Progi bramkowe
| Murang'a SEAL | Posta Rangers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Murang'a SEAL | Posta Rangers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
| Murang'a SEAL | Posta Rangers FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 90% (18/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 90% (18/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Murang'a SEAL | Posta Rangers FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 28% (11/40) | 25% (5/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 50% (10/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 70% (14/20) | 95% (19/20) |
Under 4.5 | 90% (36/40) | 80% (16/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 95% (19/20) | 100% (20/20) |

