Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Shabana
Streaki - Shabana
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Shabana — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shabana — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Shabana — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Shabana — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
- Shabana — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Shabana — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Shabana — poniżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - Nairobi United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Nairobi United — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Nairobi United — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nairobi United — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nairobi United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nairobi United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Nairobi United — więcej goli pada w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Nairobi United — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Serie - Shabana
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Shabana — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Shabana — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Shabana — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Nairobi United
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Nairobi United — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Nairobi United — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Shabana jest o 13% lepsza niż Nairobi United pod względem odsetku wygranych meczów.
| Shabana | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 1.10 | 2.90 | 2.00 |
Strzelone | 0.70 | 1.30 | 1.00 |
Stracone | 0.40 | 1.60 | 1.00 |
BTTS % | 20% | 50% | 35% |
Czyste konto % | 80% | 30% | 55% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Nairobi United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 50% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.00 | 2.25 |
Strzelone | 1.50 | 1.20 | 1.35 |
Stracone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
BTTS % | 60% | 40% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 40% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.05.2026Lvs KCB1-2
- 24.05.2026Dvs Sofapaka1-1
- 17.05.2026Wvs Bidco United1-0
- 13.05.2026Lvs Mara Sugar0-1
- 09.05.2026Dvs Ulinzi Stars0-0
- 25.04.2026Dvs Police0-0
- 18.04.2026Wvs Homeboyz1-0
- 05.04.2026Lvs Nairobi United0-3
- 29.03.2026Wvs Murang'a SEAL1-0
- 21.03.2026Lvs GOR Mahia1-2
- 31.05.2026Wvs GOR Mahia1-0
- 24.05.2026Dvs Police0-0
- 16.05.2026Dvs Posta Rangers FC2-2
- 10.05.2026Lvs Kariobangi Sharks0-2
- 06.05.2026Wvs Tusker1-0
- 25.04.2026Wvs Mathare United2-1
- 19.04.2026Wvs Murang'a SEAL4-2
- 08.04.2026Dvs Homeboyz2-2
- 05.04.2026Wvs Shabana3-0
- 01.04.2026Dvs Mara Sugar1-1
Progi bramkowe
| Shabana | Nairobi United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Shabana | Nairobi United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
| Shabana | Nairobi United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Shabana | Nairobi United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 13% (5/40) | 15% (3/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 43% (17/40) | 55% (11/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 63% (25/40) | 65% (13/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 90% (18/20) | 95% (19/20) |

