Football Stats
Herb Llapi
LlapiŚr. pkt/mecz 1.55
Kosowo / Superliga23 sierpnia 2026 16:30
Herb Gjilani
GjilaniŚr. pkt/mecz 1.55

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Llapi

3W — Llapi2D5W — Gjilani

Streaki - Llapi

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Llapi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Llapi — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Llapi — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Llapi — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - Gjilani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gjilani — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Gjilani — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Gjilani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Gjilani — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Gjilani — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gjilani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gjilani — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Gjilani — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Gjilani — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie - Llapi

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Llapi — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Llapi — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Llapi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu

Serie - Gjilani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gjilani — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — jest niepokonany w 2. połowie w 19 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
23.08Herb LlapiLlapi02Herb GjilaniGjilani
17.05Herb GjilaniGjilani12Herb LlapiLlapi
18.03Herb LlapiLlapi23Herb GjilaniGjilani
07.12Herb GjilaniGjilani30Herb LlapiLlapi
28.09Herb LlapiLlapi41Herb GjilaniGjilani
13.04Herb GjilaniGjilani23Herb LlapiLlapi
08.02Herb LlapiLlapi01Herb GjilaniGjilani
26.10Herb GjilaniGjilani21Herb LlapiLlapi
10.08Herb LlapiLlapi11Herb GjilaniGjilani
09.05Herb GjilaniGjilani11Herb LlapiLlapi

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

LlapiDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.00
3.40
2.70
Strzelone
1.20
1.50
1.35
Stracone
0.80
1.90
1.35
BTTS %
20%
60%
40%
Czyste konto %
60%
20%
40%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
GjilaniDomWyjazdOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
2.90
3.00
2.95
Strzelone
1.40
1.70
1.55
Stracone
1.50
1.30
1.40
BTTS %
70%
90%
80%
Czyste konto %
10%
10%
10%
Nie strzelił %
20%
0%
10%

Ostatnie 10 meczów

Gjilani jest o +42% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.20 gola/mecz
Llapi u siebie
1.70 gola/mecz
Gjilani na wyjeździe

Progi bramkowe

LlapiGjilani
Over 0.5
70% (7/10)
100% (10/10)
Over 1.5
50% (5/10)
100% (10/10)
Over 2.5
30% (3/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
50% (5/10)
0% (0/10)
1. połowa — 1-2 gole
40% (8/20)
70% (14/20)
1. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
60% (12/20)
75% (15/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLlapiGjilani
Under 0.5
8% (3/40)
15% (3/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
30% (6/20)
15% (3/20)
Under 2.5
48% (19/40)
55% (11/20)
40% (8/20)
Under 3.5
70% (28/40)
70% (14/20)
70% (14/20)
Under 4.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 5.5
98% (39/40)
95% (19/20)
100% (20/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Malisheva321072.33
2Gjilani321072.33
3Prishtina220063.00
4Drita220063.00
5Ballkani320162.00
6Dukagjini312051.67
8Feronikeli300300.00
9Vushtrria300300.00
10Llapi300300.00