Football Stats
Herb Nacional AM
Nacional AMŚr. pkt/mecz 1.60
Brazylia / Serie D28 sierpnia 2026 02:00
Herb CSA
CSAŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

1 spotkanie — z perspektywy Nacional AM

1W — Nacional AM0D0W — CSA

Streaki - Nacional AM

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Nacional AM — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional AM — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional AM — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional AM — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Nacional AM — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Nacional AM — powyżej 39.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Nacional AM — poniżej 49.5 punktów kartkowych (1/1, 100%)
  • Nacional AM — powyżej 3.5 kartek (1/1, 100%)
  • Nacional AM — poniżej 4.5 kartek (1/1, 100%)
  • Nacional AM — powyżej 3.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Nacional AM — poniżej 4.5 kartek łącznie (1/1, 100%)
  • Nacional AM — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - CSA

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • CSA — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • CSA — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • CSA — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • CSA — powyżej 2.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • CSA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
  • CSA — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CSA — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • CSA — powyżej 7.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CSA — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
  • CSA — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
  • CSA — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • CSA — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • CSA — powyżej 39.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • CSA — poniżej 6.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Nacional AM

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Nacional AM — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional AM — nie wygrywa 1. połowę w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional AM — jest niepokonany w 2. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Nacional AM — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - CSA

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 CSA — powyżej 29.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 2.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 8.5 rożnych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 2.5 kartek w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — powyżej 2.5 kartek łącznie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 CSA — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Herb Nacional AMNacional AM31Herb CSACSA

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Nacional AMDomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.30
2.10
2.20
Strzelone
1.40
0.90
1.15
Stracone
0.90
1.20
1.05
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
30%
30%
CSADomWyjazdOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
2.50
2.70
2.60
Strzelone
1.70
1.80
1.75
Stracone
0.80
0.90
0.85
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
40%
20%
30%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

CSA jest o +29% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.40 gola/mecz
Nacional AM u siebie
1.80 gola/mecz
CSA na wyjeździe

Progi bramkowe

Nacional AMCSA
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
50% (10/20)
1. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
50% (10/20)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-3 gole
55% (11/20)
75% (15/20)

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. CSA notuje o 20% wyższy wynik niż Nacional AM pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemNacional AMCSA
Match Cards AVG
4.76 (21/21)
4.00 (1/1)
4.80 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (21/21)
100% (1/1)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
95% (20/21)
100% (1/1)
95% (19/20)
Over 2.5 Cards
86% (18/21)
100% (1/1)
85% (17/20)
Over 3.5 Cards
62% (13/21)
100% (1/1)
60% (12/20)
Over 4.5 Cards
48% (10/21)
0% (0/1)
50% (10/20)
Over 5.5 Cards
38% (8/21)
0% (0/1)
40% (8/20)
Over 6.5 Cards
24% (5/21)
0% (0/1)
25% (5/20)
Over 7.5 Cards
14% (3/21)
0% (0/1)
15% (3/20)
Total Cards
100
4
96
Highest in a Match
9
4
9
Lowest in a Match
1
4
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemNacional AMCSA
Under 0.5
8% (3/40)
10% (2/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
45% (9/20)
25% (5/20)
Under 2.5
65% (26/40)
70% (14/20)
60% (12/20)
Under 3.5
78% (31/40)
75% (15/20)
80% (16/20)
Under 4.5
88% (35/40)
85% (17/20)
90% (18/20)
Under 5.5
93% (37/40)
95% (19/20)
90% (18/20)
Serie D — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Nacional AM18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9CSA18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Brazylia, realne dane wkrótce.