Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy Bærum
Streaki - Bærum
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Bærum — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Bærum — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- Bærum — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Bærum — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
- Bærum — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Bærum — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Bærum — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Bærum — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Bærum — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Bærum — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Bærum — wygrywa 2. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Mjondalen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Mjondalen — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mjondalen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mjondalen — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Mjondalen — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mjondalen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Mjondalen — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mjondalen — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Mjondalen — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Mjondalen — powyżej 8.5 rożnych (9/10, 90%)
- Mjondalen — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
- Mjondalen — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Mjondalen — poniżej 49.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Mjondalen — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Mjondalen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Mjondalen — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Mjondalen — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
Serie - Bærum
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Bærum — obie drużyny strzelają (BTTS) w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — powyżej 1.5 gola w meczu w 41 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Bærum — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 20 meczach z rzędu
Serie - Mjondalen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Mjondalen — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — wygrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — poniżej 29.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — powyżej 2.5 spalonych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — powyżej 8.5 rożnych w 7 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — poniżej 2.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — poniżej 2.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Mjondalen — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Bærum jest o 160% lepsza niż Mjondalen pod względem odsetku wygranych meczów.
| Bærum | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 6.10 | 4.60 | 5.35 |
Strzelone | 4.20 | 2.90 | 3.55 |
Stracone | 1.90 | 1.70 | 1.80 |
BTTS % | 90% | 70% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 0% | 10% | 5% |
| Mjondalen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 3.80 | 3.55 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 2.10 | 2.50 | 2.30 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
Progi bramkowe
| Bærum | Mjondalen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Bærum | Mjondalen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
| Bærum | Mjondalen | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 85% (17/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | Bærum | Mjondalen | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.95 (20/20) | — | 2.95 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | — | 85% (17/20) |
Over 2.5 Cards | 60% (12/20) | — | 60% (12/20) |
Over 3.5 Cards | 30% (6/20) | — | 30% (6/20) |
Over 4.5 Cards | 10% (2/20) | — | 10% (2/20) |
Over 5.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 6.5 Cards | 5% (1/20) | — | 5% (1/20) |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | — | 0% (0/20) |
Total Cards | 59 | — | 59 |
Highest in a Match | 7 | — | 7 |
Lowest in a Match | 1 | — | 1 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Bærum | Mjondalen | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 35% (14/40) | 20% (4/20) | 50% (10/20) |
Under 4.5 | 48% (19/40) | 30% (6/20) | 65% (13/20) |
Under 5.5 | 68% (27/40) | 45% (9/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Norwegia, realne dane wkrótce.

