Football Stats
Herb Albirex Niigata
Albirex NiigataŚr. pkt/mecz 0.55
Japonia / Emperor Cup26 sierpnia 2026 12:00
Herb Kagoshima United
Kagoshima UnitedŚr. pkt/mecz 0.75

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

3 spotkań — z perspektywy Albirex Niigata

Streaki - Albirex Niigata

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Albirex Niigata — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
  • Albirex Niigata — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Albirex Niigata — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Albirex Niigata — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Albirex Niigata — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Albirex Niigata — powyżej 19.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 39.5 punktów kartkowych (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek łącznie (9/10, 90%)
  • Albirex Niigata — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Albirex Niigata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
  • Albirex Niigata — poniżej 3.5 spalonych (7/10, 70%)
  • Albirex Niigata — powyżej 6.5 rożnych (7/10, 70%)

Streaki - Kagoshima United

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Kagoshima United — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kagoshima United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Kagoshima United — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kagoshima United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Kagoshima United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie - Albirex Niigata

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Albirex Niigata — nie wygrywa 1. połowę w 30 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 11.5 rożnych w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 3.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Albirex Niigata — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 8 meczach z rzędu

Serie - Kagoshima United

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Kagoshima United — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
26.08Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata04Herb Kagoshima UnitedKagoshima United
05.10Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata60Herb Kagoshima UnitedKagoshima United
29.06Herb Kagoshima UnitedKagoshima United13Herb Albirex NiigataAlbirex Niigata

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kagoshima United jest o 100% lepsza niż Albirex Niigata pod względem odsetku wygranych meczów.

Albirex NiigataDomWyjazdOgółem
Win %
20%
0%
10%
Śr. goli/mecz
2.20
3.00
2.60
Strzelone
0.90
0.80
0.85
Stracone
1.30
2.20
1.75
BTTS %
60%
60%
60%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
Posiadanie piłki
54%
55%
54%
Śr. strzały/mecz
10.88
12.67
11.82
Śr. faule/mecz
11.88
9.22
10.47
Kagoshima UnitedDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
2.70
2.00
2.35
Strzelone
1.60
0.40
1.00
Stracone
1.10
1.60
1.35
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
40%
0%
20%
Nie strzelił %
30%
60%
45%
Posiadanie piłki
Śr. strzały/mecz
Śr. faule/mecz

Ostatnie 10 meczów

Albirex Niigata jest o +125% lepsza pod względem strzelonych bramek
0.90 gola/mecz
Albirex Niigata u siebie
0.40 gola/mecz
Kagoshima United na wyjeździe

Progi bramkowe

Albirex NiigataKagoshima United
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 2.5
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 3.5
20% (2/10)
10% (1/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
60% (6/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
70% (14/20)
2. połowa — 1-2 gole
45% (9/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
50% (10/20)
75% (15/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemAlbirex NiigataKagoshima United
Match Corners AVG
9.47 (17/40)
9.47 (17/20)
Over 6.5 Corners
82% (14/17)
82% (14/17)
Over 7.5 Corners
59% (10/17)
59% (10/17)
Over 8.5 Corners
53% (9/17)
53% (9/17)
Over 9.5 Corners
47% (8/17)
47% (8/17)
Over 10.5 Corners
35% (6/17)
35% (6/17)
Over 11.5 Corners
24% (4/17)
24% (4/17)
Over 12.5 Corners
18% (3/17)
18% (3/17)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
12% (2/17)
Over 14.5 Corners
12% (2/17)
12% (2/17)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemAlbirex NiigataKagoshima United
Corners Earned Match
5.05
5.05
More Corners Than Opponent
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
95% (19/20)
Over 3.5 Corners Earned
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 4.5 Corners Earned
55% (11/20)
55% (11/20)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
35% (7/20)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
20% (4/20)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (2/20)
Corners Earned
101
101

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemAlbirex NiigataKagoshima United
Match Cards AVG
2.35 (20/20)
2.35 (20/20)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (20/20)
Over 1.5 Cards
80% (16/20)
80% (16/20)
Over 2.5 Cards
40% (8/20)
40% (8/20)
Over 3.5 Cards
10% (2/20)
10% (2/20)
Over 4.5 Cards
5% (1/20)
5% (1/20)
Over 5.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 6.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Over 7.5 Cards
0% (0/20)
0% (0/20)
Total Cards
47
47
Highest in a Match
5
5
Lowest in a Match
1
1

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemAlbirex NiigataKagoshima United
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
35% (14/40)
35% (7/20)
35% (7/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
75% (30/40)
70% (14/20)
80% (16/20)
Under 4.5
90% (36/40)
90% (18/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
90% (18/20)
100% (20/20)
Emperor Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Albirex Niigata18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Kagoshima United18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Japonia, realne dane wkrótce.