Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
1 spotkanie — z perspektywy FC Tokyo
Streaki - FC Tokyo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- FC Tokyo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- FC Tokyo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- FC Tokyo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Tokyo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Tokyo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- FC Tokyo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- FC Tokyo — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
- FC Tokyo — poniżej 11.5 rożnych (8/10, 80%)
- FC Tokyo — jest niepokonany (15/20, 75%)
- FC Tokyo — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Tokyo — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- FC Tokyo — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- FC Tokyo — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- FC Tokyo — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- FC Tokyo — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- FC Tokyo — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (14/20, 70%)
Streaki - Parceiro Nagano
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Parceiro Nagano — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Parceiro Nagano — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Parceiro Nagano — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Parceiro Nagano — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - FC Tokyo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 FC Tokyo — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Tokyo — nie wygrywa 1. połowę w 9 meczach z rzędu
- 🔥 FC Tokyo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 FC Tokyo — poniżej 39.5 punktów kartkowych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 FC Tokyo — powyżej 1.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Tokyo — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 FC Tokyo — poniżej 3.5 kartek w 14 meczach z rzędu
- 🔥 FC Tokyo — poniżej 3.5 kartek łącznie w 14 meczach z rzędu
Serie - Parceiro Nagano
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. FC Tokyo jest o 50% lepsza niż Parceiro Nagano pod względem odsetku wygranych meczów.
| FC Tokyo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.50 | 2.85 |
Strzelone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Stracone | 1.60 | 0.90 | 1.25 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 30% | 30% | 30% |
Posiadanie piłki | 55% | 49% | 52% |
Śr. strzały/mecz | 17.11 | 14.50 | 15.74 |
Śr. faule/mecz | 11.11 | 10.50 | 10.79 |
| Parceiro Nagano | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 40% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 2.20 | 2.50 |
Strzelone | 0.90 | 0.90 | 0.90 |
Stracone | 1.90 | 1.30 | 1.60 |
BTTS % | 60% | 30% | 45% |
Czyste konto % | 30% | 50% | 40% |
Nie strzelił % | 30% | 40% | 35% |
Posiadanie piłki | — | — | — |
Śr. strzały/mecz | — | — | — |
Śr. faule/mecz | — | — | — |
Ostatnie 10 meczów
- 21.08.2026Wvs JEF United Chiba2-0
- 15.08.2026Dvs Vissel Kobe2-2
- 08.08.2026Lvs Machida Zelvia1-5
- 06.06.2026Lvs Cerezo Osaka1-3
- 30.05.2026Dvs Cerezo Osaka2-2
- 23.05.2026Lvs Kashima0-1
- 16.05.2026Dvs Urawa0-0
- 10.05.2026Wvs Tokyo Verdy2-1
- 06.05.2026Lvs JEF United Chiba0-3
- 02.05.2026Wvs Kawasaki Frontale2-0
- 22.08.2026Wvs Roasso Kumamoto1-0
- 19.08.2026Wvs Fukui United2-1
- 16.08.2026Lvs Osaka2-4
- 08.08.2026Wvs Renofa Yamaguchi1-0
- 12.07.2026Lvs Iwaki1-3
- 05.06.2026Dvs Kamatamare Sanuki0-0
- 31.05.2026Dvs Tochigi SC0-0
- 23.05.2026Dvs Ventforet Kofu0-0
- 17.05.2026Wvs Omiya Ardija2-1
- 09.05.2026Lvs FC Gifu2-3
Progi bramkowe
| FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 40% (8/20) |
| FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 40% (8/20) |
| FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 35% (7/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 40% (8/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.
| Ogółem | FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.79 (19/40) | 8.79 (19/20) | — |
Over 6.5 Corners | 89% (17/19) | 89% (17/19) | — |
Over 7.5 Corners | 79% (15/19) | 79% (15/19) | — |
Over 8.5 Corners | 42% (8/19) | 42% (8/19) | — |
Over 9.5 Corners | 21% (4/19) | 21% (4/19) | — |
Over 10.5 Corners | 21% (4/19) | 21% (4/19) | — |
Over 11.5 Corners | 16% (3/19) | 16% (3/19) | — |
Over 12.5 Corners | 11% (2/19) | 11% (2/19) | — |
Over 13.5 Corners | 0% (0/19) | 0% (0/19) | — |
Over 14.5 Corners | 0% (0/19) | 0% (0/19) | — |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 5.30 | 5.30 | — |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 2.5 Corners Earned | 90% (18/20) | 90% (18/20) | — |
Over 3.5 Corners Earned | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 4.5 Corners Earned | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 5.5 Corners Earned | 40% (8/20) | 40% (8/20) | — |
Over 6.5 Corners Earned | 30% (6/20) | 30% (6/20) | — |
Over 7.5 Corners Earned | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 8.5 Corners Earned | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Corners Earned | 106 | 106 | — |
| Ogółem | FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.00 | 4.00 | — |
More Corners Than Opponent | 55% (11/20) | 55% (11/20) | — |
Over 2.5 Corners Against | 80% (16/20) | 80% (16/20) | — |
Over 3.5 Corners Against | 60% (12/20) | 60% (12/20) | — |
Over 4.5 Corners Against | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 5.5 Corners Against | 20% (4/20) | 20% (4/20) | — |
Over 6.5 Corners Against | 10% (2/20) | 10% (2/20) | — |
Over 7.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 8.5 Corners Against | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Corners Against | 80 | 80 | — |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 2.60 (20/20) | 2.60 (20/20) | — |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | 100% (20/20) | — |
Over 1.5 Cards | 85% (17/20) | 85% (17/20) | — |
Over 2.5 Cards | 45% (9/20) | 45% (9/20) | — |
Over 3.5 Cards | 25% (5/20) | 25% (5/20) | — |
Over 4.5 Cards | 5% (1/20) | 5% (1/20) | — |
Over 5.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 6.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Over 7.5 Cards | 0% (0/20) | 0% (0/20) | — |
Total Cards | 52 | 52 | — |
Highest in a Match | 5 | 5 | — |
Lowest in a Match | 1 | 1 | — |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | FC Tokyo | Parceiro Nagano | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 1.5 | 30% (12/40) | 20% (4/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 40% (8/20) | 55% (11/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 90% (18/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Przykładowy układ tabeli — Japonia, realne dane wkrótce.
