Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Cuniburo
Streaki - Cuniburo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cuniburo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Cuniburo — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cuniburo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cuniburo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Cuniburo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Cuniburo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Cuniburo — powyżej 39.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- Cuniburo — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- Cuniburo — powyżej 2.5 kartek (8/10, 80%)
- Cuniburo — poniżej 4.5 kartek (8/10, 80%)
- Cuniburo — powyżej 3.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Cuniburo — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Cuniburo — poniżej 7.5 rożnych zdobytych (16/20, 80%)
- Cuniburo — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Cuniburo — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Cuniburo — poniżej 11.5 rożnych (7/10, 70%)
Streaki - 9 de Octubre
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- 9 de Octubre — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- 9 de Octubre — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
- 9 de Octubre — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- 9 de Octubre — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- 9 de Octubre — remisuje 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- 9 de Octubre — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- 9 de Octubre — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- 9 de Octubre — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- 9 de Octubre — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- 9 de Octubre — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- 9 de Octubre — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
- 9 de Octubre — poniżej 4.5 spalonych (8/10, 80%)
- 9 de Octubre — powyżej 8.5 rożnych (8/10, 80%)
- 9 de Octubre — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- 9 de Octubre — poniżej 12.5 rożnych (7/10, 70%)
- 9 de Octubre — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- 9 de Octubre — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Cuniburo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cuniburo — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — zachowuje czyste konto w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — poniżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — poniżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — jest niepokonany w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — poniżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — powyżej 2.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — poniżej 12.5 rożnych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — poniżej 6.5 kartek w 33 meczach z rzędu
- 🔥 Cuniburo — poniżej 6.5 kartek łącznie w 33 meczach z rzędu
Serie - 9 de Octubre
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 9 de Octubre — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — powyżej 49.5 punktów kartkowych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — powyżej 2.5 spalonych w 5 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — powyżej 7.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — poniżej 12.5 rożnych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — powyżej 4.5 kartek w 5 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — powyżej 4.5 kartek łącznie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 9 de Octubre — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cuniburo jest o 14% lepsza niż 9 de Octubre pod względem odsetku wygranych meczów.
| Cuniburo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 30% | 40% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 1.60 | 1.90 |
Strzelone | 1.50 | 0.80 | 1.15 |
Stracone | 0.70 | 0.80 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| 9 de Octubre | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 10% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.80 | 0.70 | 1.75 |
Strzelone | 1.70 | 0.30 | 1.00 |
Stracone | 1.10 | 0.40 | 0.75 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 70% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.08.2026Wvs Atletico FC1-0
- 22.08.2026Dvs Santo Domingo0-0
- 13.08.2026Dvs LDU Portoviejo0-0
- 08.08.2026Wvs Deportivo Cuenca Juniors2-0
- 29.07.2026Lvs San Antonio0-1
- 23.07.2026Lvs Ind. Juniors0-2
- 15.07.2026Wvs El Nacional2-1
- 11.07.2026Wvs 22 de Julio1-0
- 01.07.2026Lvs Gualaceo SC1-2
- 09.06.2026Lvs 9 de Octubre1-2
- 28.08.2026Dvs Deportivo Cuenca Juniors1-1
- 20.08.2026Dvs San Antonio0-0
- 15.08.2026Dvs Ind. Juniors2-2
- 06.08.2026Lvs El Nacional0-1
- 30.07.2026Dvs Santo Domingo0-0
- 25.07.2026Wvs 22 de Julio1-0
- 16.07.2026Dvs Cumbayá0-0
- 11.07.2026Dvs Gualaceo SC0-0
- 04.07.2026Dvs LDU Portoviejo1-1
- 09.06.2026Wvs Cuniburo2-1
Progi bramkowe
| Cuniburo | 9 de Octubre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Cuniburo | 9 de Octubre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 10% (1/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 100% (10/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Cuniburo | 9 de Octubre | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 45% (9/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. 9 de Octubre notuje o 82% wyższy wynik niż Cuniburo pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Cuniburo | 9 de Octubre | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.00 (40/40) | 3.55 (20/20) | 6.45 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 68% (27/40) | 55% (11/20) | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 53% (21/40) | 25% (5/20) | 80% (16/20) |
Over 5.5 Cards | 35% (14/40) | 10% (2/20) | 60% (12/20) |
Over 6.5 Cards | 28% (11/40) | 0% (0/20) | 55% (11/20) |
Over 7.5 Cards | 18% (7/40) | 0% (0/20) | 35% (7/20) |
Total Cards | 200 | 71 | 129 |
Highest in a Match | 12 | 6 | 12 |
Lowest in a Match | 1 | 1 | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Cuniburo | 9 de Octubre | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 23% (9/40) | 15% (3/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 48% (19/40) | 35% (7/20) | 60% (12/20) |
Under 2.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 88% (35/40) | 95% (19/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 100% (20/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

