Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Uruguay Montevideo
Streaki - Uruguay Montevideo
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Uruguay Montevideo — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Uruguay Montevideo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Uruguay Montevideo — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Uruguay Montevideo — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Uruguay Montevideo — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Uruguay Montevideo — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Uruguay Montevideo — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
Streaki - La Luz
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- La Luz — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- La Luz — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- La Luz — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- La Luz — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- La Luz — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- La Luz — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
- La Luz — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- La Luz — poniżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- La Luz — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Uruguay Montevideo
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Uruguay Montevideo — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - La Luz
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 La Luz — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Uruguay Montevideo jest o 20% lepsza niż La Luz pod względem odsetku wygranych meczów.
| Uruguay Montevideo | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.10 | 2.40 |
Strzelone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
Stracone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
BTTS % | 80% | 30% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 50% | 25% |
| La Luz | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 1.10 | 1.90 |
Strzelone | 1.30 | 0.30 | 0.80 |
Stracone | 1.40 | 0.80 | 1.10 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 40% | 60% | 50% |
Nie strzelił % | 30% | 70% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Lvs Cerrito0-3
- 15.08.2026Lvs Atenas1-2
- 08.08.2026Wvs Paysandu1-0
- 01.08.2026Wvs Sportivo Huracan3-1
- 18.07.2026Dvs CA River Plate1-1
- 12.07.2026Dvs Oriental1-1
- 05.07.2026Lvs Colón0-1
- 27.06.2026Wvs Fenix3-2
- 21.06.2026Lvs Rentistas0-1
- 13.06.2026Lvs Miramar1-3
- 23.08.2026Lvs Oriental0-2
- 16.08.2026Lvs Colón1-2
- 08.08.2026Dvs Fenix0-0
- 01.08.2026Lvs Rentistas2-5
- 26.07.2026Wvs Miramar1-0
- 13.07.2026Wvs Tacuarembo2-0
- 04.07.2026Lvs Plaza Colonia0-1
- 28.06.2026Dvs CA River Plate0-0
- 21.06.2026Wvs Cerrito2-0
- 14.06.2026Lvs Atenas0-4
Progi bramkowe
| Uruguay Montevideo | La Luz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 0% (0/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Uruguay Montevideo | La Luz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 30% (3/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
| Uruguay Montevideo | La Luz | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 50% (10/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Uruguay Montevideo | La Luz | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 0% (0/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 25% (5/20) | 40% (8/20) |
Under 2.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 3.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 4.5 | 95% (38/40) | 95% (19/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

