Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
2 spotkań — z perspektywy Paysandu
Streaki - Paysandu
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Paysandu — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Paysandu — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Paysandu — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Paysandu — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Atenas
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atenas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Atenas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Atenas — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atenas — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atenas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Atenas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Paysandu
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Paysandu — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Paysandu — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Atenas
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atenas — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atenas — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Atenas — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atenas jest o 67% lepsza niż Paysandu pod względem odsetku wygranych meczów.
| Paysandu | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 30% | 30% |
Śr. goli/mecz | 2.20 | 2.90 | 2.55 |
Strzelone | 1.00 | 1.30 | 1.15 |
Stracone | 1.20 | 1.60 | 1.40 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 30% | 35% |
| Atenas | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.30 | 2.65 |
Strzelone | 1.80 | 1.10 | 1.45 |
Stracone | 1.20 | 1.20 | 1.20 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 40% | 20% | 30% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 22.08.2026Dvs CA River Plate0-0
- 15.08.2026Lvs Sportivo Huracan2-3
- 08.08.2026Lvs Uruguay Montevideo0-1
- 03.08.2026Wvs Oriental2-1
- 25.07.2026Wvs Colón3-2
- 13.07.2026Wvs Fenix1-0
- 04.07.2026Wvs Rentistas2-1
- 27.06.2026Lvs Miramar2-3
- 20.06.2026Lvs Tacuarembo0-1
- 14.06.2026Lvs Plaza Colonia1-2
- 23.08.2026Dvs Sportivo Huracan0-0
- 15.08.2026Wvs Uruguay Montevideo2-1
- 09.08.2026Wvs Oriental1-0
- 03.08.2026Wvs Colón4-1
- 26.07.2026Lvs Fenix0-1
- 12.07.2026Lvs Rentistas1-3
- 06.07.2026Dvs Miramar1-1
- 27.06.2026Wvs Tacuarembo2-0
- 20.06.2026Wvs Plaza Colonia2-1
- 14.06.2026Wvs La Luz4-0
Progi bramkowe
| Paysandu | Atenas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Paysandu | Atenas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
| Paysandu | Atenas | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 85% (17/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Paysandu | Atenas | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 33% (13/40) | 35% (7/20) | 30% (6/20) |
Under 2.5 | 48% (19/40) | 50% (10/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 75% (15/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

