Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Kiffen
Streaki - Kiffen
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Kiffen — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
- Kiffen — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Kiffen — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kiffen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kiffen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Kiffen — wygrywa u siebie (8/10, 80%)
- Kiffen — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Kiffen — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Kiffen — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
- Kiffen — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Atlantis
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atlantis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Atlantis — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atlantis — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atlantis — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atlantis — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atlantis — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
- Atlantis — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - Kiffen
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Kiffen — wygrywa w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — jest niepokonany w 15 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — jest niepokonany w 1. połowie w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
- 🔥 Kiffen — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Atlantis
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atlantis — obie drużyny strzelają (BTTS) w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Atlantis — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Atlantis — powyżej 2.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Atlantis — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 22 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Kiffen jest o 30% lepsza niż Atlantis pod względem odsetku wygranych meczów.
| Kiffen | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 80% | 50% | 65% |
Śr. goli/mecz | 3.40 | 3.90 | 3.65 |
Strzelone | 2.30 | 2.10 | 2.20 |
Stracone | 1.10 | 1.80 | 1.45 |
BTTS % | 60% | 80% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Atlantis | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 30% | 50% |
Śr. goli/mecz | 6.10 | 5.40 | 5.75 |
Strzelone | 4.00 | 2.40 | 3.20 |
Stracone | 2.10 | 3.00 | 2.55 |
BTTS % | 80% | 90% | 85% |
Czyste konto % | 10% | 0% | 5% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Wvs HPS2-1
- 22.08.2026Wvs HPS5-1
- 15.08.2026Wvs PuiU Helsinki3-1
- 07.08.2026Wvs Union Plaani1-0
- 01.08.2026Dvs MyPa0-0
- 25.07.2026Dvs HIFK Helsinki1-1
- 18.07.2026Wvs PEPO2-0
- 10.07.2026Wvs Atlantis5-3
- 02.07.2026Wvs PPJ2-1
- 27.06.2026Wvs Reipas3-2
- 28.08.2026Lvs HIFK Helsinki1-2
- 22.08.2026Wvs PPJ6-3
- 15.08.2026Wvs HIFK Helsinki5-3
- 07.08.2026Wvs Reipas4-2
- 01.08.2026Dvs PuiU Helsinki2-2
- 25.07.2026Wvs HPS5-3
- 18.07.2026Wvs Union Plaani6-3
- 10.07.2026Lvs Kiffen3-5
- 04.07.2026Wvs PEPO5-1
- 27.06.2026Wvs MyPa2-1
Progi bramkowe
| Kiffen | Atlantis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 2.5 | 60% (6/10) | 90% (9/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 80% (8/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Kiffen | Atlantis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
| Kiffen | Atlantis | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 25% (5/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 40% (8/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Kiffen | Atlantis | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 5% (1/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 20% (8/40) | 30% (6/20) | 10% (2/20) |
Under 3.5 | 35% (14/40) | 50% (10/20) | 20% (4/20) |
Under 4.5 | 45% (18/40) | 65% (13/20) | 25% (5/20) |
Under 5.5 | 63% (25/40) | 85% (17/20) | 40% (8/20) |

