Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy GBK
Streaki - GBK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- GBK — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
- GBK — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- GBK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- GBK — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- GBK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- GBK — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- GBK — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- GBK — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - JBK
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- JBK — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- JBK — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- JBK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- JBK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- JBK — jest niepokonany (15/20, 75%)
- JBK — wygrywa (14/20, 70%)
- JBK — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)
Serie - GBK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 GBK — jest niepokonany w 8 meczach z rzędu
- 🔥 GBK — obie drużyny strzelają (BTTS) w 5 meczach z rzędu
- 🔥 GBK — powyżej 1.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 GBK — powyżej 2.5 gola w meczu w 14 meczach z rzędu
- 🔥 GBK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 11 meczach z rzędu
- 🔥 GBK — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - JBK
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 JBK — wygrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 JBK — jest niepokonany w 6 meczach z rzędu
- 🔥 JBK — zachowuje czyste konto w 5 meczach z rzędu
- 🔥 JBK — wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 JBK — jest niepokonany w 1. połowie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 JBK — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 JBK — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. JBK jest o 17% lepsza niż GBK pod względem odsetku wygranych meczów.
| GBK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 70% | 60% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 4.00 | 4.00 |
Strzelone | 2.30 | 1.90 | 2.10 |
Stracone | 1.70 | 2.10 | 1.90 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| JBK | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 50% | 70% |
Śr. goli/mecz | 3.30 | 2.90 | 3.10 |
Strzelone | 2.50 | 1.50 | 2.00 |
Stracone | 0.80 | 1.40 | 1.10 |
BTTS % | 50% | 50% | 50% |
Czyste konto % | 40% | 30% | 35% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 28.08.2026Dvs Jaro 22-2
- 22.08.2026Wvs VPS II4-1
- 16.08.2025Wvs TP-473-2
- 08.08.2025Wvs JS Hercules2-1
- 01.08.2025Wvs VIFK3-1
- 16.07.2025Wvs JBK3-0
- 12.07.2025Wvs SJK-juniorit3-2
- 05.07.2025Wvs Kraft3-2
- 27.06.2025Lvs VPS II0-3
- 19.06.2025Wvs OsPa3-1
- 28.08.2026Wvs Kraft5-0
- 22.08.2026Wvs SJK-juniorit1-0
- 16.08.2026Wvs TP-474-0
- 16.08.2025Wvs SJK-juniorit1-0
- 01.08.2025Wvs JS Hercules3-0
- 26.07.2025Wvs VPS II2-1
- 16.07.2025Lvs GBK0-3
- 10.07.2025Wvs Kraft2-0
- 05.07.2025Wvs TP-471-0
- 01.07.2025Lvs OsPa1-4
Progi bramkowe
| GBK | JBK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 60% (6/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| GBK | JBK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| GBK | JBK | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 75% (15/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 50% (10/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | GBK | JBK | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 2.5 | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 40% (8/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |
Przykładowy układ tabeli — Finlandia, realne dane wkrótce.

