Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
10 spotkań — z perspektywy Neftchi
Streaki - Neftchi
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Neftchi — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Neftchi — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
- Neftchi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Neftchi — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Neftchi — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (14/20, 70%)
Streaki - Alga
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Alga — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Alga — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alga — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alga — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alga — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alga — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Alga — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alga — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Alga — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Neftchi
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Neftchi — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Neftchi — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Neftchi — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Neftchi — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
Serie - Alga
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Alga — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Alga — jest niepokonany w 2. połowie w 15 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Alga jest o 71% lepsza niż Neftchi pod względem odsetku wygranych meczów.
| Neftchi | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.60 | 3.05 |
Strzelone | 1.20 | 1.30 | 1.25 |
Stracone | 1.30 | 2.30 | 1.80 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 30% | 20% | 25% |
| Alga | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 60% | 60% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 3.00 | 2.85 |
Strzelone | 1.90 | 1.90 | 1.90 |
Stracone | 0.80 | 1.10 | 0.95 |
BTTS % | 70% | 70% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 23.08.2026Lvs Bars0-4
- 14.08.2026Wvs Abdish-Ata4-1
- 07.08.2026Lvs Dordoi Bishkek1-5
- 03.08.2026Wvs Talant2-0
- 24.07.2026Wvs OshMU Aldier3-1
- 07.07.2026Lvs OshMU Aldier0-2
- 03.07.2026Dvs Talant1-1
- 23.06.2026Lvs Dordoi Bishkek1-3
- 11.06.2026Lvs Abdish-Ata0-2
- 27.05.2026Dvs Bars1-1
- 24.08.2026Wvs Bishkek City3-1
- 11.08.2026Lvs Toktogul0-1
- 07.08.2026Lvs Bars1-2
- 01.08.2026Dvs Abdish-Ata1-1
- 26.07.2026Wvs Dordoi Bishkek2-1
- 08.07.2026Dvs Dordoi Bishkek1-1
- 03.07.2026Wvs Abdish-Ata1-0
- 23.06.2026Wvs Bars3-1
- 13.06.2026Wvs Muras United3-1
- 27.05.2026Wvs Bishkek City3-1
Progi bramkowe
| Neftchi | Alga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Neftchi | Alga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
| Neftchi | Alga | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 50% (10/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Neftchi | Alga | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 15% (3/20) | 15% (3/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 45% (9/20) | 30% (6/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 70% (14/20) | 65% (13/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

