Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Real Frontera
Streaki - Real Frontera
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Real Frontera — nie wygrywa 1. połowę u siebie (10/10, 100%)
- Real Frontera — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Real Frontera — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Real Frontera — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Real Frontera — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- Real Frontera — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Zamora FC B
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Zamora FC B — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Zamora FC B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Zamora FC B — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (9/10, 90%)
- Zamora FC B — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zamora FC B — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Zamora FC B — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
Serie - Real Frontera
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Real Frontera — przegrywa w 10 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — powyżej 1.5 gola w meczu w 11 meczach z rzędu
- 🔥 Real Frontera — nie wygrywa 1. połowę w 20 meczach z rzędu
Serie - Zamora FC B
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Zamora FC B — przegrywa w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zamora FC B — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
- 🔥 Zamora FC B — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Zamora FC B — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 13 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Zamora FC B jest o 133% lepsza niż Real Frontera pod względem odsetku wygranych meczów.
| Real Frontera | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 3.60 | 2.50 | 3.05 |
Strzelone | 1.30 | 0.40 | 0.85 |
Stracone | 2.30 | 2.10 | 2.20 |
BTTS % | 80% | 30% | 55% |
Czyste konto % | 0% | 10% | 5% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
| Zamora FC B | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 40% | 35% |
Śr. goli/mecz | 2.60 | 3.40 | 3.00 |
Strzelone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
Stracone | 1.30 | 1.70 | 1.50 |
BTTS % | 50% | 90% | 70% |
Czyste konto % | 30% | 10% | 20% |
Nie strzelił % | 40% | 0% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Lvs Puerto Cabello II0-3
- 15.08.2026Lvs Deportivo Lara0-2
- 08.08.2026Lvs Yaracuyanos FC0-2
- 02.08.2026Lvs Atletico el Vigia FC1-3
- 29.07.2026Lvs Club Atletico Barinas1-3
- 25.07.2026Lvs Urena SC1-5
- 06.06.2026Lvs Fundación Lara Deportiva1-2
- 30.05.2026Lvs Zamora FC B0-2
- 24.05.2026Lvs Puerto Cabello II1-2
- 16.05.2026Lvs Deportivo Lara0-2
- 29.08.2026Lvs Deportivo Lara0-2
- 22.08.2026Lvs Yaracuyanos FC1-2
- 15.08.2026Lvs Atletico el Vigia FC0-2
- 09.08.2026Wvs Club Atletico Barinas3-2
- 03.08.2026Dvs Urena SC2-2
- 29.07.2026Lvs Fundación Lara Deportiva1-2
- 05.06.2026Wvs Puerto Cabello II2-1
- 30.05.2026Wvs Real Frontera2-0
- 24.05.2026Lvs Deportivo Lara1-4
- 20.05.2026Wvs Yaracuyanos FC3-2
Progi bramkowe
| Real Frontera | Zamora FC B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 80% (8/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
| Real Frontera | Zamora FC B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 60% (6/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
| Real Frontera | Zamora FC B | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 35% (7/20) | 40% (8/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 95% (19/20) | 75% (15/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Real Frontera | Zamora FC B | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 0% (0/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 38% (15/40) | 40% (8/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 70% (14/20) | 60% (12/20) |
Under 4.5 | 88% (35/40) | 90% (18/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 95% (38/40) | 90% (18/20) | 100% (20/20) |

