Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy Monagas II
Streaki - Monagas II
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Monagas II — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Monagas II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Monagas II — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Monagas II — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Monagas II — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Monagas II — powyżej 1.5 gola w meczu (14/20, 70%)
Streaki - Aragua FC
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Aragua FC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Aragua FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
- Aragua FC — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aragua FC — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Aragua FC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Monagas II
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Monagas II — powyżej 1.5 gola w meczu w 12 meczach z rzędu
- 🔥 Monagas II — jest niepokonany w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
- 🔥 Monagas II — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
Serie - Aragua FC
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Aragua FC — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aragua FC — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Aragua FC — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu
- 🔥 Aragua FC — jest niepokonany w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Monagas II jest o 57% lepsza niż Aragua FC pod względem odsetku wygranych meczów.
| Monagas II | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 50% | 55% |
Śr. goli/mecz | 2.70 | 2.60 | 2.65 |
Strzelone | 1.60 | 1.60 | 1.60 |
Stracone | 1.10 | 1.00 | 1.05 |
BTTS % | 40% | 70% | 55% |
Czyste konto % | 50% | 30% | 40% |
Nie strzelił % | 10% | 10% | 10% |
| Aragua FC | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 20% | 35% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.30 | 1.50 |
Strzelone | 1.10 | 0.60 | 0.85 |
Stracone | 0.60 | 0.70 | 0.65 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 60% | 40% |
Ostatnie 10 meczów
- 30.08.2026Dvs Petare FC1-1
- 23.08.2026Wvs Atletico Avila FC3-0
- 16.08.2026Lvs Bolívar2-3
- 09.08.2026Wvs Mineros de Guyana2-1
- 26.07.2026Dvs Dinamo de Puerto La Cruz2-2
- 06.06.2026Wvs Aragua FC2-1
- 31.05.2026Wvs Petare FC2-0
- 22.05.2026Wvs Atletico Avila FC2-0
- 17.05.2026Lvs Bolívar1-2
- 09.05.2026Dvs Mineros de Guyana2-2
- 29.08.2026Wvs Dinamo de Puerto La Cruz2-0
- 23.08.2026Dvs Mineros de Guyana1-1
- 09.08.2026Dvs Atletico Avila FC0-0
- 01.08.2026Wvs Bolívar1-0
- 26.07.2026Lvs Petare FC1-2
- 06.06.2026Lvs Monagas II1-2
- 31.05.2026Wvs Dinamo de Puerto La Cruz2-1
- 23.05.2026Wvs Mineros de Guyana2-0
- 16.05.2026Dvs Marítimo0-0
- 09.05.2026Dvs Atletico Avila FC1-1
Progi bramkowe
| Monagas II | Aragua FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 60% (6/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Monagas II | Aragua FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 80% (8/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
| Monagas II | Aragua FC | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 50% (5/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Monagas II | Aragua FC | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 15% (6/40) | 5% (1/20) | 25% (5/20) |
Under 1.5 | 40% (16/40) | 30% (6/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 60% (24/40) | 45% (9/20) | 75% (15/20) |
Under 3.5 | 85% (34/40) | 70% (14/20) | 100% (20/20) |
Under 4.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |
Under 5.5 | 100% (40/40) | 100% (20/20) | 100% (20/20) |

