Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Hanley Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Hanley Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/7, 100%)
- Hanley Town — przegrywa 1. połowę u siebie (5/7, 71%)
- Hanley Town — nie wygrywa 1. połowę u siebie (5/7, 71%)
- Hanley Town — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- Hanley Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Hanley Town — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Abbey Hulton
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Abbey Hulton — jest niepokonany na wyjeździe (2/2, 100%)
- Abbey Hulton — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (2/2, 100%)
- Abbey Hulton — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
- Abbey Hulton — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (2/2, 100%)
- Abbey Hulton — przegrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
- Abbey Hulton — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
- Abbey Hulton — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
- Abbey Hulton — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (1/1, 100%)
- Abbey Hulton — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
- Abbey Hulton — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
- Abbey Hulton — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (1/1, 100%)
Serie - Hanley Town
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Hanley Town — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
Serie - Abbey Hulton
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Abbey Hulton — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Abbey Hulton — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Abbey Hulton — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Abbey Hulton — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Abbey Hulton jest o 100% lepsza niż Hanley Town pod względem odsetku wygranych meczów.
| Hanley Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 30% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 4.10 | 3.20 |
Strzelone | 0.80 | 1.50 | 1.15 |
Stracone | 1.50 | 2.60 | 2.05 |
BTTS % | 40% | 60% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 10% | 10% |
Nie strzelił % | 50% | 30% | 40% |
| Abbey Hulton | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 5.50 | 4.00 | 4.75 |
Strzelone | 3.00 | 2.50 | 2.75 |
Stracone | 2.50 | 1.50 | 2.00 |
BTTS % | 100% | 100% | 100% |
Czyste konto % | 0% | 0% | 0% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Coleshill Town2-0
- 30.08.2025Lvs Stourbridge0-2
- 16.08.2025Wvs Belper United5-2
- 02.08.2025Wvs Lichfield City3-1
- 26.04.2025Lvs Mossley1-3
- 21.04.2025Lvs Chasetown0-6
- 19.04.2025Dvs Trafford1-1
- 12.04.2025Lvs Nantwich Town0-6
- 05.04.2025Lvs Congleton Town0-1
- 29.03.2025Wvs Wythenshawe Amateurs2-1
- 01.09.2025Dvs Sutton Coldfield Town2-2
- 30.08.2025Dvs Sutton Coldfield Town2-2
- 16.08.2025Wvs Coventry United4-3
- 02.08.2025Wvs Boldmere St. Michaels3-1
Progi bramkowe
| Hanley Town | Abbey Hulton | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 100% (2/2) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 100% (2/2) |
Over 3.5 | 30% (3/10) | 100% (2/2) |
Nie strzelił | 50% (5/10) | 0% (0/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (9/12) | 50% (1/2) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (10/12) | 100% (2/2) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 50% (1/2) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (7/12) | 100% (2/2) |
| Hanley Town | Abbey Hulton | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (7/7) | 100% (1/1) |
Over 1.5 | 29% (2/7) | 0% (0/1) |
Over 2.5 | 14% (1/7) | 0% (0/1) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 0% (0/1) |
Nie strzelił | 57% (4/7) | 100% (1/1) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (9/12) | 50% (1/2) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (10/12) | 100% (2/2) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 50% (1/2) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (7/12) | 100% (2/2) |
| Hanley Town | Abbey Hulton | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 57% (4/7) | 100% (1/1) |
Over 1.5 | 0% (0/7) | 100% (1/1) |
Over 2.5 | 0% (0/7) | 100% (1/1) |
Over 3.5 | 0% (0/7) | 0% (0/1) |
Nie strzelił | 86% (6/7) | 0% (0/1) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (9/12) | 50% (1/2) |
1. połowa — 1-3 gole | 83% (10/12) | 100% (2/2) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (7/12) | 50% (1/2) |
2. połowa — 1-3 gole | 58% (7/12) | 100% (2/2) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Hanley Town | Abbey Hulton | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/24) | 0% (0/20) | 0% (0/4) |
Under 1.5 | 21% (5/24) | 25% (5/20) | 0% (0/4) |
Under 2.5 | 38% (9/24) | 45% (9/20) | 0% (0/4) |
Under 3.5 | 46% (11/24) | 55% (11/20) | 0% (0/4) |
Under 4.5 | 79% (19/24) | 80% (16/20) | 75% (3/4) |
Under 5.5 | 79% (19/24) | 80% (16/20) | 75% (3/4) |
Przykładowy układ tabeli — Anglia, realne dane wkrótce.

