Football Stats
Herb Lancaster City
Lancaster CityŚr. pkt/mecz 1.45
Anglia / FA Cup5 września 2026 16:00
Herb Tadcaster Albion
Tadcaster AlbionŚr. pkt/mecz 0.90

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Streaki - Lancaster City

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lancaster City — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Lancaster City — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Lancaster City — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Lancaster City — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Lancaster City — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lancaster City — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Lancaster City — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - Tadcaster Albion

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tadcaster Albion — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tadcaster Albion — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tadcaster Albion — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (6/6, 100%)
  • Tadcaster Albion — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (5/6, 83%)
  • Tadcaster Albion — przegrywa 2. połowę (5/6, 83%)
  • Tadcaster Albion — powyżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

Brak wcześniejszych spotkań w bazie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lancaster City jest o 33% lepsza niż Tadcaster Albion pod względem odsetku wygranych meczów.

Lancaster CityDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
3.30
2.95
Strzelone
1.50
1.50
1.50
Stracone
1.10
1.80
1.45
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
50%
20%
35%
Nie strzelił %
20%
10%
15%
Tadcaster AlbionDomWyjazdOgółem
Win %
40%
20%
30%
Śr. goli/mecz
3.30
3.50
3.40
Strzelone
1.10
0.90
1.00
Stracone
2.20
2.60
2.40
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
20%
20%
20%
Nie strzelił %
40%
30%
35%

Ostatnie 10 meczów

Lancaster City jest o +67% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Lancaster City u siebie
0.90 gola/mecz
Tadcaster Albion na wyjeździe

Progi bramkowe

Lancaster CityTadcaster Albion
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 2.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 3.5
20% (2/10)
60% (6/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
30% (3/10)
1. połowa — 1-2 gole
80% (16/20)
67% (4/6)
1. połowa — 1-3 gole
85% (17/20)
83% (5/6)
2. połowa — 1-2 gole
50% (10/20)
67% (4/6)
2. połowa — 1-3 gole
75% (15/20)
100% (6/6)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLancaster CityTadcaster Albion
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
15% (6/40)
15% (3/20)
15% (3/20)
Under 2.5
30% (12/40)
30% (6/20)
30% (6/20)
Under 3.5
55% (22/40)
65% (13/20)
45% (9/20)
Under 4.5
80% (32/40)
90% (18/20)
70% (14/20)
Under 5.5
100% (40/40)
100% (20/20)
100% (20/20)
FA Cup — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Lancaster City18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Tadcaster Albion18639211.17
10Drużyna H18549191.06
11Drużyna I184410160.89
12Drużyna J183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Anglia, realne dane wkrótce.