Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Malvern Town
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Malvern Town — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
- Malvern Town — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Malvern Town — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Malvern Town — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Malvern Town — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/9, 89%)
- Malvern Town — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
- Malvern Town — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Redditch United
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Redditch United — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
- Redditch United — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
- Redditch United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Redditch United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Redditch United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Redditch United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Redditch United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Malvern Town | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 40% | 45% |
Śr. goli/mecz | 3.90 | 3.30 | 3.60 |
Strzelone | 2.20 | 1.40 | 1.80 |
Stracone | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
BTTS % | 80% | 40% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Redditch United | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 70% | 20% | 45% |
Śr. goli/mecz | 4.00 | 2.40 | 3.20 |
Strzelone | 2.70 | 1.10 | 1.90 |
Stracone | 1.30 | 1.30 | 1.30 |
BTTS % | 80% | 80% | 80% |
Czyste konto % | 20% | 20% | 20% |
Nie strzelił % | 0% | 20% | 10% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs Chippenham Town1-2
- 29.08.2026Lvs Gosport Borough2-4
- 22.08.2026Lvs Wimborne Town0-3
- 15.08.2026Dvs Bracknell Town0-0
- 11.08.2026Lvs Taunton Town2-5
- 08.08.2026Dvs Hanwell Town2-2
- 01.08.2026Lvs Rushall Olympic1-2
- 28.07.2026Lvs Bromsgrove Sporting0-3
- 10.07.2026Dvs Worcester City0-0
- 25.04.2026Wvs Swindon Supermarine4-2
- 31.08.2026Wvs Halesowen Town3-1
- 29.08.2026Lvs Leiston1-3
- 22.08.2026Lvs Bromsgrove Sporting1-2
- 15.08.2026Dvs Hitchin Town1-1
- 11.08.2026Dvs Stratford Town0-0
- 08.08.2026Dvs Leighton Town1-1
- 27.07.2026Wvs Coventry United3-1
- 11.07.2026Dvs Long Eaton United2-2
- 07.07.2026Wvs Evesham United2-1
- 25.04.2026Wvs Quorn5-0
Progi bramkowe
| Malvern Town | Redditch United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 2.5 | 90% (9/10) | 50% (5/10) |
Over 3.5 | 60% (6/10) | 30% (3/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
| Malvern Town | Redditch United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (9/9) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 44% (4/9) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 11% (1/9) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
| Malvern Town | Redditch United | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 89% (8/9) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 78% (7/9) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 22% (2/9) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 11% (1/9) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 44% (4/9) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 68% (13/19) | 65% (13/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 79% (15/19) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 80% (16/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Malvern Town | Redditch United | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 10% (4/40) | 10% (2/20) | 10% (2/20) |
Under 1.5 | 15% (6/40) | 20% (4/20) | 10% (2/20) |
Under 2.5 | 30% (12/40) | 25% (5/20) | 35% (7/20) |
Under 3.5 | 50% (20/40) | 45% (9/20) | 55% (11/20) |
Under 4.5 | 78% (31/40) | 75% (15/20) | 80% (16/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 75% (15/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Anglia, realne dane wkrótce.

