Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Tadley Calleva
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Tadley Calleva — wygrywa 1. połowę u siebie (1/1, 100%)
- Tadley Calleva — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (1/1, 100%)
- Tadley Calleva — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (1/1, 100%)
- Tadley Calleva — wygrywa 2. połowę u siebie (1/1, 100%)
- Tadley Calleva — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
- Tadley Calleva — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (1/1, 100%)
- Tadley Calleva — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Tadley Calleva — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Tadley Calleva — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Laverstock & Ford
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Laverstock & Ford — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
- Laverstock & Ford — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- Laverstock & Ford — wygrywa 2. połowę na wyjeździe (2/2, 100%)
- Laverstock & Ford — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- Laverstock & Ford — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (2/2, 100%)
- Laverstock & Ford — jest niepokonany na wyjeździe (3/4, 75%)
- Laverstock & Ford — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (3/4, 75%)
- Laverstock & Ford — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (3/4, 75%)
- Laverstock & Ford — przegrywa 1. połowę (3/4, 75%)
- Laverstock & Ford — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (3/4, 75%)
- Laverstock & Ford — więcej goli pada w 2. połowie (3/4, 75%)
Serie - Tadley Calleva
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Tadley Calleva — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
Serie - Laverstock & Ford
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Laverstock & Ford — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Laverstock & Ford jest o 28% lepsza niż Tadley Calleva pod względem odsetku wygranych meczów.
| Tadley Calleva | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 38% | 39% |
Śr. goli/mecz | 4.90 | 2.75 | 3.94 |
Strzelone | 2.10 | 1.13 | 1.67 |
Stracone | 2.80 | 1.63 | 2.28 |
BTTS % | 70% | 25% | 50% |
Czyste konto % | 10% | 50% | 28% |
Nie strzelił % | 20% | 38% | 28% |
| Laverstock & Ford | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 50% | 50% |
Śr. goli/mecz | 4.50 | 3.50 | 4.17 |
Strzelone | 2.25 | 1.75 | 2.08 |
Stracone | 2.25 | 1.75 | 2.08 |
BTTS % | 75% | 75% | 75% |
Czyste konto % | 25% | 25% | 25% |
Nie strzelił % | 0% | 0% | 0% |
Ostatnie 10 meczów
- 21.07.2026Wvs Ashford Town (Middlesex)1-0
- 13.09.2025Lvs Bracknell Town0-2
- 30.08.2025Wvs Weymouth4-2
- 15.08.2025Wvs Christchurch3-0
- 02.08.2025Wvs Millbrook FC4-1
- 03.08.2024Lvs Millbrook FC2-3
- 13.09.2023Lvs Didcot Town1-5
- 19.08.2023Lvs AFC Portchester1-8
- 08.08.2023Wvs Alton Town5-2
- 06.08.2022Lvs Wincanton Town2-6
- 13.09.2025Lvs Salisbury1-4
- 30.08.2025Wvs Hythe & Dibden2-1
- 16.08.2025Wvs Horndean2-0
- 05.08.2025Wvs Cowes Sports2-1
- 02.08.2025Dvs Cowes Sports2-2
- 03.09.2024Lvs Bishop's Cleeve1-2
- 03.08.2024Dvs Cowes Sports1-1
- 01.09.2023Lvs Gosport Borough2-7
- 05.08.2023Wvs Andover New Street3-2
- 22.07.2023Lvs Badshot Lea3-5
Progi bramkowe
| Tadley Calleva | Laverstock & Ford | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (4/4) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (4/4) |
Over 2.5 | 70% (7/10) | 75% (3/4) |
Over 3.5 | 70% (7/10) | 50% (2/4) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 0% (0/4) |
1. połowa — 1-2 gole | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-2 gole | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Tadley Calleva | Laverstock & Ford | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 1.5 | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 2.5 | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 3.5 | 0% (0/1) | 50% (1/2) |
Nie strzelił | 0% (0/1) | 100% (2/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-2 gole | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
| Tadley Calleva | Laverstock & Ford | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (1/1) | 100% (2/2) |
Over 1.5 | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 2.5 | 100% (1/1) | 50% (1/2) |
Over 3.5 | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
Nie strzelił | 0% (0/1) | 0% (0/2) |
1. połowa — 1-2 gole | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
1. połowa — 1-3 gole | 67% (2/3) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-2 gole | 33% (1/3) | 50% (2/4) |
2. połowa — 1-3 gole | 67% (2/3) | 75% (3/4) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Tadley Calleva | Laverstock & Ford | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/30) | 6% (1/18) | 0% (0/12) |
Under 1.5 | 20% (6/30) | 33% (6/18) | 0% (0/12) |
Under 2.5 | 37% (11/30) | 44% (8/18) | 25% (3/12) |
Under 3.5 | 50% (15/30) | 50% (9/18) | 50% (6/12) |
Under 4.5 | 57% (17/30) | 50% (9/18) | 67% (8/12) |
Under 5.5 | 73% (22/30) | 67% (12/18) | 83% (10/12) |
Przykładowy układ tabeli — Anglia, realne dane wkrótce.

