Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Wingate & Finchley
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Wingate & Finchley — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Wingate & Finchley — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Wingate & Finchley — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Wingate & Finchley — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Wingate & Finchley — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)
Streaki - Felixstowe & Walton Utd
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Felixstowe & Walton Utd — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
- Felixstowe & Walton Utd — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
- Felixstowe & Walton Utd — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
- Felixstowe & Walton Utd — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Felixstowe & Walton Utd — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Felixstowe & Walton Utd — wygrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
- Felixstowe & Walton Utd — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Felixstowe & Walton Utd — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Felixstowe & Walton Utd — wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Felixstowe & Walton Utd jest o 160% lepsza niż Wingate & Finchley pod względem odsetku wygranych meczów.
| Wingate & Finchley | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 10% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 3.60 | 3.05 |
Strzelone | 1.20 | 1.00 | 1.10 |
Stracone | 1.30 | 2.60 | 1.95 |
BTTS % | 60% | 60% | 60% |
Czyste konto % | 30% | 0% | 15% |
Nie strzelił % | 10% | 40% | 25% |
| Felixstowe & Walton Utd | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 50% | 80% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.30 | 3.60 | 2.95 |
Strzelone | 1.60 | 2.40 | 2.00 |
Stracone | 0.70 | 1.20 | 0.95 |
BTTS % | 40% | 50% | 45% |
Czyste konto % | 50% | 40% | 45% |
Nie strzelił % | 20% | 10% | 15% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Lvs Enfield Town1-4
- 29.08.2026Wvs Chatham Town3-2
- 22.08.2026Wvs Dulwich Hamlet1-0
- 15.08.2026Dvs Whyteleafe2-2
- 10.08.2026Lvs Carshalton Athletic0-2
- 08.08.2026Dvs Cray Wanderers1-1
- 14.07.2026Lvs Kingstonian0-3
- 25.04.2026Lvs Aveley0-2
- 18.04.2026Dvs Lewes1-1
- 11.04.2026Lvs Chatham Town0-4
- 28.07.2026Wvs Braintree2-1
- 24.07.2026Dvs Needham Market1-1
- 25.04.2026Wvs Mildenhall Town3-0
- 18.04.2026Wvs Concord Rangers4-0
- 11.04.2026Wvs Newmarket Town2-0
- 06.04.2026Wvs Lowestoft Town2-0
- 04.04.2026Dvs Bowers & Pitsea2-2
- 28.03.2026Dvs Downham Town0-0
- 21.03.2026Wvs Redbridge2-0
- 14.03.2026Wvs Wroxham2-0
Progi bramkowe
| Wingate & Finchley | Felixstowe & Walton Utd | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 100% (10/10) |
Over 2.5 | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 84% (16/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 100% (19/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 84% (16/19) |
| Wingate & Finchley | Felixstowe & Walton Utd | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 50% (5/10) |
Over 2.5 | 20% (2/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 84% (16/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 100% (19/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 84% (16/19) |
| Wingate & Finchley | Felixstowe & Walton Utd | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 60% (6/10) |
Over 2.5 | 0% (0/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 0% (0/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 55% (11/20) | 84% (16/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 70% (14/20) | 100% (19/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 60% (12/20) | 79% (15/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 84% (16/19) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Wingate & Finchley | Felixstowe & Walton Utd | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 3% (1/40) | 0% (0/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 8% (3/40) | 10% (2/20) | 5% (1/20) |
Under 2.5 | 45% (18/40) | 45% (9/20) | 45% (9/20) |
Under 3.5 | 65% (26/40) | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Przykładowy układ tabeli — Anglia, realne dane wkrótce.

