Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
3 spotkań — z perspektywy Atlético Tembetary
Streaki - Atlético Tembetary
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Atlético Tembetary — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Atlético Tembetary — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
- Atlético Tembetary — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
- Atlético Tembetary — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
- Atlético Tembetary — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
- Atlético Tembetary — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Atlético Tembetary — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Encarnación
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Encarnación — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Encarnación — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- Encarnación — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
- Encarnación — poniżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Encarnación — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Encarnación — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
Serie - Atlético Tembetary
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Atlético Tembetary — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Tembetary — powyżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Atlético Tembetary — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Serie - Encarnación
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Encarnación — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Encarnación — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Encarnación — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Atlético Tembetary jest o 75% lepsza niż Encarnación pod względem odsetku wygranych meczów.
| Atlético Tembetary | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 30% | 35% |
Śr. goli/mecz | 3.00 | 2.90 | 2.95 |
Strzelone | 1.50 | 1.30 | 1.40 |
Stracone | 1.50 | 1.60 | 1.55 |
BTTS % | 70% | 50% | 60% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 20% | 40% | 30% |
| Encarnación | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 10% | 30% | 20% |
Śr. goli/mecz | 2.90 | 1.70 | 2.30 |
Strzelone | 1.00 | 0.80 | 0.90 |
Stracone | 1.90 | 0.90 | 1.40 |
BTTS % | 60% | 20% | 40% |
Czyste konto % | 10% | 20% | 15% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 29.08.2026Wvs Deportivo Santani4-3
- 22.08.2026Wvs Fernando De La Mora2-1
- 17.08.2026Lvs 3 de Noviembre0-3
- 10.08.2026Lvs General Caballero1-3
- 01.08.2026Dvs Guairena FC0-0
- 28.07.2026Lvs Resistencia0-1
- 19.07.2026Dvs SOL DE America1-1
- 13.07.2026Wvs Deportivo Capiata3-1
- 07.07.2026Dvs Independiente F.b.c.2-2
- 27.06.2026Lvs Tacuary2-4
- 31.08.2026Lvs Benjamín Aceval1-3
- 23.08.2026Wvs Sportivo Carapeguá3-1
- 14.08.2026Lvs 12 de Junio VH0-2
- 08.08.2026Lvs Paraguari AC0-1
- 02.08.2026Lvs Deportivo Santani0-1
- 26.07.2026Dvs Fernando De La Mora0-0
- 19.07.2026Wvs 3 de Noviembre2-1
- 11.07.2026Lvs General Caballero0-1
- 06.07.2026Lvs Guairena FC1-2
- 30.06.2026Lvs Resistencia0-1
Progi bramkowe
| Atlético Tembetary | Encarnación | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 70% (7/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Atlético Tembetary | Encarnación | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 40% (4/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 70% (7/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
| Atlético Tembetary | Encarnación | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 70% (7/10) | 90% (9/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 60% (6/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 65% (13/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 65% (13/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 45% (9/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 60% (12/20) | 70% (14/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Atlético Tembetary | Encarnación | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 38% (15/40) | 30% (6/20) | 45% (9/20) |
Under 2.5 | 55% (22/40) | 50% (10/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 68% (27/40) | 65% (13/20) | 70% (14/20) |
Under 4.5 | 85% (34/40) | 80% (16/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 85% (17/20) | 100% (20/20) |

