Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
6 spotkań — z perspektywy 22 de Julio
Streaki - 22 de Julio
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- 22 de Julio — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/9, 89%)
- 22 de Julio — przegrywa u siebie (7/10, 70%)
- 22 de Julio — nie strzela gola u siebie (7/10, 70%)
- 22 de Julio — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Cumbayá
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Cumbayá — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/9, 89%)
- Cumbayá — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/9, 89%)
- Cumbayá — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Cumbayá — powyżej 2.5 spalonych (9/10, 90%)
- Cumbayá — poniżej 4.5 spalonych (9/10, 90%)
- Cumbayá — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
- Cumbayá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (18/20, 90%)
- Cumbayá — jest niepokonany w 1. połowie (16/19, 84%)
- Cumbayá — jest niepokonany (15/20, 75%)
- Cumbayá — powyżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Cumbayá — powyżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Cumbayá — poniżej 5.5 kartek (7/10, 70%)
- Cumbayá — powyżej 4.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
- Cumbayá — poniżej 5.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - 22 de Julio
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 22 de Julio — przegrywa w 6 meczach z rzędu
- 🔥 22 de Julio — nie strzela gola w 4 meczach z rzędu
- 🔥 22 de Julio — nie wygrywa 1. połowę w 11 meczach z rzędu
Serie - Cumbayá
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Cumbayá — powyżej 39.5 punktów kartkowych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cumbayá — powyżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cumbayá — powyżej 3.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cumbayá — powyżej 3.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Cumbayá — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 5 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Cumbayá jest o 67% lepsza niż 22 de Julio pod względem odsetku wygranych meczów.
| 22 de Julio | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 20% | 10% | 15% |
Śr. goli/mecz | 1.70 | 1.90 | 1.80 |
Strzelone | 0.50 | 0.20 | 0.35 |
Stracone | 1.20 | 1.70 | 1.45 |
BTTS % | 20% | 10% | 15% |
Czyste konto % | 20% | 10% | 15% |
Nie strzelił % | 70% | 80% | 75% |
| Cumbayá | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 30% | 20% | 25% |
Śr. goli/mecz | 2.10 | 1.40 | 1.75 |
Strzelone | 1.20 | 0.60 | 0.90 |
Stracone | 0.90 | 0.80 | 0.85 |
BTTS % | 40% | 20% | 30% |
Czyste konto % | 50% | 50% | 50% |
Nie strzelił % | 40% | 60% | 50% |
Ostatnie 10 meczów
- 27.08.2026Lvs Santo Domingo0-3
- 21.08.2026Lvs LDU Portoviejo0-2
- 14.08.2026Lvs Deportivo Cuenca Juniors0-1
- 06.08.2026Lvs Ind. Juniors0-2
- 31.07.2026Lvs El Nacional1-3
- 25.07.2026Lvs 9 de Octubre0-1
- 18.07.2026Wvs Gualaceo SC1-0
- 11.07.2026Lvs Cuniburo0-1
- 02.07.2026Lvs Cumbayá0-4
- 09.06.2026Lvs Atletico FC0-1
- 26.08.2026Dvs LDU Portoviejo0-0
- 20.08.2026Lvs Atletico FC0-3
- 13.08.2026Dvs Santo Domingo3-3
- 08.08.2026Dvs LDU Portoviejo0-0
- 30.07.2026Dvs Deportivo Cuenca Juniors0-0
- 22.07.2026Dvs San Antonio0-0
- 16.07.2026Dvs 9 de Octubre0-0
- 08.07.2026Wvs El Nacional1-0
- 02.07.2026Wvs 22 de Julio4-0
- 10.06.2026Lvs Gualaceo SC0-1
Progi bramkowe
| 22 de Julio | Cumbayá | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 1.5 | 40% (4/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 70% (7/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 53% (10/19) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 53% (10/19) |
| 22 de Julio | Cumbayá | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 44% (4/9) | 44% (4/9) |
Over 1.5 | 11% (1/9) | 22% (2/9) |
Over 2.5 | 0% (0/9) | 11% (1/9) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 89% (8/9) | 89% (8/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 53% (10/19) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 53% (10/19) |
| 22 de Julio | Cumbayá | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 67% (6/9) | 44% (4/9) |
Over 1.5 | 22% (2/9) | 0% (0/9) |
Over 2.5 | 11% (1/9) | 0% (0/9) |
Over 3.5 | 0% (0/9) | 0% (0/9) |
Nie strzelił | 89% (8/9) | 67% (6/9) |
1. połowa — 1-2 gole | 53% (10/19) | 37% (7/19) |
1. połowa — 1-3 gole | 53% (10/19) | 47% (9/19) |
2. połowa — 1-2 gole | 58% (11/19) | 37% (7/19) |
2. połowa — 1-3 gole | 68% (13/19) | 53% (10/19) |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.
| Ogółem | 22 de Julio | Cumbayá | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 5.30 (20/20) | — | 5.30 (20/20) |
Over 0.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 1.5 Cards | 100% (20/20) | — | 100% (20/20) |
Over 2.5 Cards | 95% (19/20) | — | 95% (19/20) |
Over 3.5 Cards | 80% (16/20) | — | 80% (16/20) |
Over 4.5 Cards | 65% (13/20) | — | 65% (13/20) |
Over 5.5 Cards | 40% (8/20) | — | 40% (8/20) |
Over 6.5 Cards | 25% (5/20) | — | 25% (5/20) |
Over 7.5 Cards | 20% (4/20) | — | 20% (4/20) |
Total Cards | 106 | — | 106 |
Highest in a Match | 9 | — | 9 |
Lowest in a Match | 2 | — | 2 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | 22 de Julio | Cumbayá | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 18% (7/40) | 5% (1/20) | 30% (6/20) |
Under 1.5 | 50% (20/40) | 50% (10/20) | 50% (10/20) |
Under 2.5 | 70% (28/40) | 75% (15/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 90% (36/40) | 90% (18/20) | 90% (18/20) |
Under 4.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |
Under 5.5 | 98% (39/40) | 100% (20/20) | 95% (19/20) |

