Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Streaki - Panthrakikos
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Panthrakikos — jest niepokonany u siebie (10/10, 100%)
- Panthrakikos — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Panthrakikos — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
- Panthrakikos — wygrywa u siebie (9/10, 90%)
- Panthrakikos — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
- Panthrakikos — wygrywa 2. połowę u siebie (9/10, 90%)
- Panthrakikos — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Panthrakikos — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Panthrakikos — wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
Streaki - Pyrgos 1968
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Pyrgos 1968 — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pyrgos 1968 — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pyrgos 1968 — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- Pyrgos 1968 — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pyrgos 1968 — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pyrgos 1968 — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
- Pyrgos 1968 — jest niepokonany (16/20, 80%)
Serie
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
Brak serii z rzędu (próg ≥3 meczów) w ostatnich meczach obu drużyn.
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Brak wcześniejszych spotkań w bazie.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Panthrakikos jest o 15% lepsza niż Pyrgos 1968 pod względem odsetku wygranych meczów.
| Panthrakikos | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 60% | 75% |
Śr. goli/mecz | 3.50 | 2.70 | 3.10 |
Strzelone | 3.10 | 1.60 | 2.35 |
Stracone | 0.40 | 1.10 | 0.75 |
BTTS % | 40% | 40% | 40% |
Czyste konto % | 60% | 40% | 50% |
Nie strzelił % | 10% | 20% | 15% |
| Pyrgos 1968 | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 90% | 40% | 65% |
Śr. goli/mecz | 2.50 | 2.50 | 2.50 |
Strzelone | 2.40 | 1.30 | 1.85 |
Stracone | 0.10 | 1.20 | 0.65 |
BTTS % | 10% | 40% | 25% |
Czyste konto % | 90% | 30% | 60% |
Nie strzelił % | 10% | 30% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 19.08.2026Lvs Panserraikos1-2
- 17.05.2026Lvs Apollon Pontou0-2
- 14.05.2026Lvs Ethnikos Neou Keramidiou2-3
- 10.05.2026Wvs Elassona5-1
- 03.05.2026Wvs Apollon Pontou2-0
- 29.04.2026Wvs Ethnikos Neou Keramidiou2-0
- 26.04.2026Wvs Elassona2-0
- 08.04.2026Wvs Aetos Orfani5-1
- 05.04.2026Lvs Xanthi FC0-2
- 01.04.2026Wvs Doxa Dramas2-0
- 18.08.2026Lvs Atromitos1-3
- 17.05.2026Wvs Aris Petroupolis2-1
- 13.05.2026Lvs Ethnikos Piraeus0-2
- 03.05.2026Wvs Aris Petroupolis1-0
- 29.04.2026Dvs Ethnikos Piraeus0-0
- 26.04.2026Dvs Zakynthos1-1
- 08.04.2026Wvs Pelopas Kiatou3-0
- 05.04.2026Wvs Miltiadis Pyrgos5-1
- 01.04.2026Lvs Panegialios0-1
- 28.03.2026Dvs Korinthos3-3
Progi bramkowe
| Panthrakikos | Pyrgos 1968 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 90% (9/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 50% (5/10) | 20% (2/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Panthrakikos | Pyrgos 1968 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 50% (5/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
| Panthrakikos | Pyrgos 1968 | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 90% (9/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 10% (1/10) | 40% (4/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 85% (17/20) | 65% (13/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 55% (11/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Panthrakikos | Pyrgos 1968 | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 5% (2/40) | 5% (1/20) | 5% (1/20) |
Under 1.5 | 23% (9/40) | 10% (2/20) | 35% (7/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 50% (10/20) | 65% (13/20) |
Under 3.5 | 73% (29/40) | 65% (13/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 80% (16/20) | 85% (17/20) |
Under 5.5 | 85% (34/40) | 85% (17/20) | 85% (17/20) |