Football Stats
Herb Lioli
LioliŚr. pkt/mecz 1.60
Lesotho / Premier League5 września 2026 15:00
Herb Mzamane
MzamaneŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

2 spotkań — z perspektywy Lioli

2W — Lioli0D0W — Mzamane

Streaki - Lioli

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Lioli — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Lioli — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Lioli — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Lioli — jest niepokonany w 2. połowie (13/18, 72%)

Streaki - Mzamane

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mzamane — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/6, 100%)
  • Mzamane — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mzamane — nie strzela gola na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mzamane — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mzamane — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (5/6, 83%)
  • Mzamane — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (5/6, 83%)
  • Mzamane — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (7/10, 70%)

Serie - Lioli

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Lioli — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu

Serie - Mzamane

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mzamane — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
07.05Herb MzamaneMzamane02Herb LioliLioli
11.01Herb LioliLioli60Herb MzamaneMzamane

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Lioli jest o 100% lepsza niż Mzamane pod względem odsetku wygranych meczów.

LioliDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.40
2.00
2.20
Strzelone
1.50
0.90
1.20
Stracone
0.90
1.10
1.00
BTTS %
50%
40%
45%
Czyste konto %
40%
40%
40%
Nie strzelił %
30%
40%
35%
MzamaneDomWyjazdOgółem
Win %
40%
0%
20%
Śr. goli/mecz
1.90
3.80
2.85
Strzelone
0.80
0.10
0.45
Stracone
1.10
3.70
2.40
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
30%
10%
20%
Nie strzelił %
60%
90%
75%

Ostatnie 10 meczów

Lioli jest o +1400% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.50 gola/mecz
Lioli u siebie
0.10 gola/mecz
Mzamane na wyjeździe

Progi bramkowe

LioliMzamane
Over 0.5
80% (8/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
90% (9/10)
Over 2.5
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
50% (5/10)
Nie strzelił
30% (3/10)
90% (9/10)
1. połowa — 1-2 gole
44% (8/18)
50% (5/10)
1. połowa — 1-3 gole
56% (10/18)
60% (6/10)
2. połowa — 1-2 gole
50% (9/18)
60% (6/10)
2. połowa — 1-3 gole
56% (10/18)
70% (7/10)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemLioliMzamane
Under 0.5
15% (6/40)
20% (4/20)
10% (2/20)
Under 1.5
35% (14/40)
40% (8/20)
30% (6/20)
Under 2.5
55% (22/40)
55% (11/20)
55% (11/20)
Under 3.5
70% (28/40)
75% (15/20)
65% (13/20)
Under 4.5
85% (34/40)
90% (18/20)
80% (16/20)
Under 5.5
93% (37/40)
100% (20/20)
85% (17/20)
Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Matlama220063.00
2Lijabatho211042.00
3Manonyane211042.00
4Bantu211042.00
5Lioli211042.00
7Majantja211042.00
8Linare210131.50
9LCS210131.50
10Mzamane210131.50
11LDF202021.00
12Members201110.50
13Lifofane201110.50
14Summit100100.00
15Machokha200200.00
16SC Villa200200.00
17LMPS200200.00