Football Stats
Herb H&H Export
H&H ExportŚr. pkt/mecz 1.35
Nicaragua / Primera Division6 września 2026 23:00
Herb UNAN Managua
UNAN ManaguaŚr. pkt/mecz 1.35

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy H&H Export

7W — H&H Export0D3W — UNAN Managua

Streaki - H&H Export

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • H&H Export — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • H&H Export — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • H&H Export — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • H&H Export — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • H&H Export — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - UNAN Managua

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • UNAN Managua — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • UNAN Managua — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UNAN Managua — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UNAN Managua — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • UNAN Managua — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAN Managua — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • UNAN Managua — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)

Serie - H&H Export

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 H&H Export — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 H&H Export — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Serie - UNAN Managua

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 UNAN Managua — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 UNAN Managua — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.04Herb UNAN ManaguaUNAN Managua13Herb H&H ExportH&H Export
22.02Herb H&H ExportH&H Export41Herb UNAN ManaguaUNAN Managua
23.11Herb H&H ExportH&H Export31Herb UNAN ManaguaUNAN Managua
15.09Herb UNAN ManaguaUNAN Managua24Herb H&H ExportH&H Export
06.04Herb H&H ExportH&H Export31Herb UNAN ManaguaUNAN Managua
10.02Herb UNAN ManaguaUNAN Managua32Herb H&H ExportH&H Export
15.11Herb UNAN ManaguaUNAN Managua21Herb H&H ExportH&H Export
15.09Herb H&H ExportH&H Export30Herb UNAN ManaguaUNAN Managua
28.04Herb UNAN ManaguaUNAN Managua63Herb H&H ExportH&H Export
13.03Herb H&H ExportH&H Export21Herb UNAN ManaguaUNAN Managua

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

H&H ExportDomWyjazdOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
3.00
3.20
3.10
Strzelone
1.30
1.60
1.45
Stracone
1.70
1.60
1.65
BTTS %
50%
50%
50%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
40%
10%
25%
UNAN ManaguaDomWyjazdOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
3.10
2.10
2.60
Strzelone
1.20
1.00
1.10
Stracone
1.90
1.10
1.50
BTTS %
60%
50%
55%
Czyste konto %
10%
30%
20%
Nie strzelił %
30%
20%
25%

Ostatnie 10 meczów

H&H Export jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
H&H Export u siebie
1.00 gola/mecz
UNAN Managua na wyjeździe

Progi bramkowe

H&H ExportUNAN Managua
Over 0.5
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 1.5
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 2.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 3.5
50% (5/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
40% (4/10)
20% (2/10)
1. połowa — 1-2 gole
65% (13/20)
65% (13/20)
1. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-2 gole
55% (11/20)
80% (16/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
85% (17/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemH&H ExportUNAN Managua
Under 0.5
3% (1/40)
5% (1/20)
0% (0/20)
Under 1.5
23% (9/40)
25% (5/20)
20% (4/20)
Under 2.5
48% (19/40)
40% (8/20)
55% (11/20)
Under 3.5
68% (27/40)
55% (11/20)
80% (16/20)
Under 4.5
83% (33/40)
75% (15/20)
90% (18/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Primera Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Managua6600183.00
2Real Estelí7511162.29
3Diriangén6420142.33
4UNAN Managua7421142.00
5H&H Export7322111.57
6San Marcos822481.00
7Walter Ferretti821570.88
8Matagalpa720560.86
9Rancho Santana811640.50
10Jalapa811640.50