Football Stats
Herb Gjilani
GjilaniŚr. pkt/mecz 1.55
Kosowo / Superliga9 września 2026 19:00
Herb Ballkani
BallkaniŚr. pkt/mecz 1.60

Bezpośrednie starcia (H2H)

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

10 spotkań — z perspektywy Gjilani

1W — Gjilani6D3W — Ballkani

Streaki - Gjilani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Gjilani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gjilani — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Gjilani — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Gjilani — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Gjilani — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Gjilani — więcej goli pada w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Gjilani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Streaki - Ballkani

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ballkani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Ballkani — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Ballkani — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ballkani — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Ballkani — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)

Serie - Gjilani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Gjilani — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — powyżej 1.5 gola w meczu w 13 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Gjilani — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Serie - Ballkani

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ballkani — powyżej 1.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ballkani — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ballkani — jest niepokonany w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ballkani — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
12.04Herb BallkaniBallkani11Herb GjilaniGjilani
08.02Herb GjilaniGjilani12Herb BallkaniBallkani
25.10Herb BallkaniBallkani11Herb GjilaniGjilani
18.08Herb GjilaniGjilani11Herb BallkaniBallkani
17.04Herb BallkaniBallkani10Herb GjilaniGjilani
16.02Herb GjilaniGjilani21Herb BallkaniBallkani
29.10Herb BallkaniBallkani33Herb GjilaniGjilani
19.08Herb GjilaniGjilani11Herb BallkaniBallkani
28.04Herb GjilaniGjilani02Herb BallkaniBallkani
24.02Herb BallkaniBallkani11Herb GjilaniGjilani

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ballkani jest o 11% lepsza niż Gjilani pod względem odsetku wygranych meczów.

GjilaniDomWyjazdOgółem
Win %
30%
60%
45%
Śr. goli/mecz
2.80
3.00
2.90
Strzelone
1.30
1.80
1.55
Stracone
1.50
1.20
1.35
BTTS %
70%
80%
75%
Czyste konto %
10%
20%
15%
Nie strzelił %
20%
0%
10%
BallkaniDomWyjazdOgółem
Win %
70%
30%
50%
Śr. goli/mecz
3.30
2.50
2.90
Strzelone
2.10
1.00
1.55
Stracone
1.20
1.50
1.35
BTTS %
70%
40%
55%
Czyste konto %
20%
30%
25%
Nie strzelił %
10%
40%
25%

Ostatnie 10 meczów

Gjilani jest o +30% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.30 gola/mecz
Gjilani u siebie
1.00 gola/mecz
Ballkani na wyjeździe

Progi bramkowe

GjilaniBallkani
Over 0.5
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 1.5
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 2.5
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 3.5
30% (3/10)
20% (2/10)
Nie strzelił
20% (2/10)
40% (4/10)
1. połowa — 1-2 gole
75% (15/20)
55% (11/20)
1. połowa — 1-3 gole
90% (18/20)
55% (11/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
65% (13/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemGjilaniBallkani
Under 0.5
3% (1/40)
0% (0/20)
5% (1/20)
Under 1.5
20% (8/40)
15% (3/20)
25% (5/20)
Under 2.5
40% (16/40)
40% (8/20)
40% (8/20)
Under 3.5
73% (29/40)
70% (14/20)
75% (15/20)
Under 4.5
80% (32/40)
85% (17/20)
75% (15/20)
Under 5.5
95% (38/40)
100% (20/20)
90% (18/20)
Superliga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Malisheva321072.33
2Gjilani321072.33
3Prishtina220063.00
4Drita220063.00
5Ballkani320162.00
6Dukagjini312051.67
8Feronikeli300300.00
9Vushtrria300300.00
10Llapi300300.00