Football Stats
Herb Ilves
IlvesŚr. pkt/mecz 1.25
Finlandia / Veikkausliiga8 września 2026 17:00
Herb FF Jaro
FF JaroŚr. pkt/mecz 0.70

Bezpośrednie starcia (H2H)

Mała próbka

Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.

4 spotkań — z perspektywy Ilves

3W — Ilves0D1W — FF Jaro

Streaki - Ilves

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Ilves — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Ilves — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Ilves — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Ilves — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Ilves — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Ilves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (11/11, 100%)
  • Ilves — powyżej 6.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Ilves — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • Ilves — poniżej 4.5 kartek (9/10, 90%)
  • Ilves — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
  • Ilves — powyżej 1.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ilves — poniżej 3.5 spalonych (8/10, 80%)
  • Ilves — poniżej 4.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • Ilves — poniżej 49.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)

Streaki - FF Jaro

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • FF Jaro — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • FF Jaro — przegrywa na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FF Jaro — przegrywa 2. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FF Jaro — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • FF Jaro — nie strzela gola na wyjeździe (7/10, 70%)
  • FF Jaro — poniżej 11.5 rożnych (9/10, 90%)
  • FF Jaro — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/10, 90%)
  • FF Jaro — powyżej 2.5 spalonych (8/10, 80%)
  • FF Jaro — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
  • FF Jaro — powyżej 19.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
  • FF Jaro — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
  • FF Jaro — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)

Serie - Ilves

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Ilves — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — powyżej 1.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 4.5 spalonych w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 11.5 rożnych w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 5.5 kartek w 11 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Ilves — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 11 meczach z rzędu

Serie - FF Jaro

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 FF Jaro — przegrywa w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — nie strzela gola w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — powyżej 1.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — poniżej 4.5 spalonych w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — poniżej 12.5 rożnych w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — poniżej 5.5 kartek w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — poniżej 5.5 kartek łącznie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 FF Jaro — poniżej 7.5 rożnych zdobytych w 10 meczach z rzędu

Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
04.07Herb FF JaroFF Jaro21Herb IlvesIlves
17.06Herb IlvesIlves50Herb FF JaroFF Jaro
20.07Herb FF JaroFF Jaro01Herb IlvesIlves
12.04Herb IlvesIlves21Herb FF JaroFF Jaro

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Ilves jest o 133% lepsza niż FF Jaro pod względem odsetku wygranych meczów.

IlvesDomWyjazdOgółem
Win %
60%
10%
35%
Śr. goli/mecz
2.40
3.10
2.75
Strzelone
1.70
1.10
1.40
Stracone
0.70
2.00
1.35
BTTS %
40%
50%
45%
Czyste konto %
50%
10%
30%
Nie strzelił %
10%
50%
30%
FF JaroDomWyjazdOgółem
Win %
30%
0%
15%
Śr. goli/mecz
2.90
3.20
3.05
Strzelone
1.40
0.40
0.90
Stracone
1.50
2.80
2.15
BTTS %
70%
30%
50%
Czyste konto %
20%
0%
10%
Nie strzelił %
20%
70%
45%

Ostatnie 10 meczów

Ilves jest o +325% lepsza pod względem strzelonych bramek
1.70 gola/mecz
Ilves u siebie
0.40 gola/mecz
FF Jaro na wyjeździe

Progi bramkowe

IlvesFF Jaro
Over 0.5
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5
60% (6/10)
100% (10/10)
Over 2.5
40% (4/10)
60% (6/10)
Over 3.5
30% (3/10)
30% (3/10)
Nie strzelił
10% (1/10)
70% (7/10)
1. połowa — 1-2 gole
35% (7/20)
60% (12/20)
1. połowa — 1-3 gole
45% (9/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-2 gole
60% (12/20)
75% (15/20)
2. połowa — 1-3 gole
70% (14/20)
80% (16/20)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. FF Jaro notuje o 21% wyższy wynik niż Ilves pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemIlvesFF Jaro
Match Corners AVG
8.31 (16/40)
7.43 (7/20)
9.00 (9/20)
Over 6.5 Corners
88% (14/16)
86% (6/7)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
63% (10/16)
43% (3/7)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
56% (9/16)
29% (2/7)
78% (7/9)
Over 9.5 Corners
25% (4/16)
14% (1/7)
33% (3/9)
Over 10.5 Corners
19% (3/16)
0% (0/7)
33% (3/9)
Over 11.5 Corners
6% (1/16)
0% (0/7)
11% (1/9)
Over 12.5 Corners
0% (0/16)
0% (0/7)
0% (0/9)
Over 13.5 Corners
0% (0/16)
0% (0/7)
0% (0/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/16)
0% (0/7)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemIlvesFF Jaro
Corners Earned Match
3.86
3.73
4.00
More Corners Than Opponent
38% (8/21)
45% (5/11)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
81% (17/21)
82% (9/11)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
62% (13/21)
73% (8/11)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
29% (6/21)
18% (2/11)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
24% (5/21)
9% (1/11)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
5% (1/21)
0% (0/11)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/11)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/21)
0% (0/11)
0% (0/10)
Corners Earned
81
41
40

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemIlvesFF Jaro
Match Cards AVG
3.05 (21/21)
3.00 (11/11)
3.10 (10/10)
Over 0.5 Cards
90% (19/21)
91% (10/11)
90% (9/10)
Over 1.5 Cards
71% (15/21)
73% (8/11)
70% (7/10)
Over 2.5 Cards
52% (11/21)
55% (6/11)
50% (5/10)
Over 3.5 Cards
48% (10/21)
55% (6/11)
40% (4/10)
Over 4.5 Cards
29% (6/21)
18% (2/11)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
14% (3/21)
9% (1/11)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
0% (0/21)
0% (0/11)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
0% (0/21)
0% (0/11)
0% (0/10)
Total Cards
64
33
31
Highest in a Match
6
6
6
Lowest in a Match
0
0
0

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemIlvesFF Jaro
Under 0.5
5% (2/40)
5% (1/20)
5% (1/20)
Under 1.5
25% (10/40)
40% (8/20)
10% (2/20)
Under 2.5
45% (18/40)
50% (10/20)
40% (8/20)
Under 3.5
65% (26/40)
60% (12/20)
70% (14/20)
Under 4.5
80% (32/40)
80% (16/20)
80% (16/20)
Under 5.5
95% (38/40)
95% (19/20)
95% (19/20)
Veikkausliiga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1KuPS221273431.95
2Inter Turku221192421.91
3HJK Helsinki221147371.68
4Gnistan221066361.64
5AC Oulu221048341.55
6VPS22967331.50
7Lahti22958321.45
8Turku PS22877311.41
9Ilves227411251.14
10SJK224711190.86
11FF Jaro223613150.68
12Mariehamn223514140.64