Bezpośrednie starcia (H2H)
Uwzględnia maksymalnie 10 ostatnich bezpośrednich starć tych drużyn, kolorowy pasek pokazuje rozkład zwycięstw, remisów i porażek.
8 spotkań — z perspektywy Gnistan
Streaki - Gnistan
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- Gnistan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
- Gnistan — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
- Gnistan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
- Gnistan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gnistan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gnistan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
- Gnistan — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
- Gnistan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (13/14, 93%)
- Gnistan — poniżej 12.5 rożnych (8/10, 80%)
- Gnistan — poniżej 5.5 kartek łącznie (8/10, 80%)
- Gnistan — powyżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- Gnistan — powyżej 2.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gnistan — poniżej 4.5 spalonych (7/10, 70%)
- Gnistan — powyżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- Gnistan — powyżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- Gnistan — poniżej 4.5 kartek (7/10, 70%)
- Gnistan — powyżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Streaki - KuPS
Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.
- KuPS — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
- KuPS — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- KuPS — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
- KuPS — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
- KuPS — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
- KuPS — powyżej 2.5 spalonych (10/10, 100%)
- KuPS — powyżej 19.5 punktów kartkowych (8/10, 80%)
- KuPS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)
- KuPS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych (9/12, 75%)
- KuPS — poniżej 29.5 punktów kartkowych (7/10, 70%)
- KuPS — poniżej 8.5 rożnych (7/10, 70%)
- KuPS — poniżej 2.5 kartek (7/10, 70%)
- KuPS — poniżej 2.5 kartek łącznie (7/10, 70%)
Serie - Gnistan
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 Gnistan — jest niepokonany w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — obie drużyny strzelają (BTTS) w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — powyżej 1.5 spalonych w 14 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — poniżej 3.5 spalonych w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — poniżej 5.5 kartek w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — poniżej 5.5 kartek łącznie w 3 meczach z rzędu
- 🔥 Gnistan — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 13 meczach z rzędu
Serie - KuPS
W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.
- 🔥 KuPS — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — powyżej 19.5 punktów kartkowych w 8 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — powyżej 2.5 spalonych w 11 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 8.5 rożnych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 5.5 kartek w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 5.5 kartek łącznie w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — poniżej 6.5 rożnych zdobytych w 6 meczach z rzędu
- 🔥 KuPS — ma więcej rożnych niż przeciwnik w 3 meczach z rzędu
Historia bezpośrednich pojedynków (H2H)
Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z tych bezpośrednich starć się spełnił.
Statystyki szczegółowe
Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.
| Gnistan | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 60% | 40% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.20 | 2.60 | 2.90 |
Strzelone | 2.00 | 1.50 | 1.75 |
Stracone | 1.20 | 1.10 | 1.15 |
BTTS % | 50% | 60% | 55% |
Czyste konto % | 30% | 20% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
| KuPS | Dom | Wyjazd | Ogółem |
|---|---|---|---|
Win % | 40% | 60% | 50% |
Śr. goli/mecz | 3.10 | 2.20 | 2.65 |
Strzelone | 1.50 | 1.50 | 1.50 |
Stracone | 1.60 | 0.70 | 1.15 |
BTTS % | 70% | 40% | 55% |
Czyste konto % | 10% | 40% | 25% |
Nie strzelił % | 20% | 20% | 20% |
Ostatnie 10 meczów
- 31.08.2026Dvs Turku PS1-1
- 23.08.2026Wvs HJK Helsinki3-2
- 17.08.2026Wvs Ilves3-2
- 07.08.2026Dvs SJK2-2
- 01.08.2026Lvs KuPS0-1
- 26.07.2026Wvs Inter Turku2-1
- 18.07.2026Wvs AC Oulu2-0
- 11.07.2026Wvs Mariehamn4-2
- 04.07.2026Lvs Lahti0-1
- 27.06.2026Dvs VPS1-1
- 31.08.2026Lvs Inter Turku0-1
- 27.08.2026Wvs Shamrock Rovers1-0
- 23.08.2026Lvs Mariehamn2-4
- 20.08.2026Dvs Shamrock Rovers1-1
- 16.08.2026Wvs Lahti2-1
- 13.08.2026Lvs Universitatea Craiova1-2
- 09.08.2026Dvs Turku PS1-1
- 06.08.2026Dvs Universitatea Craiova1-1
- 01.08.2026Wvs Gnistan1-0
- 28.07.2026Lvs Sabah FA0-2
Progi bramkowe
| Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 100% (10/10) | 100% (10/10) |
Over 1.5 | 80% (8/10) | 70% (7/10) |
Over 2.5 | 50% (5/10) | 40% (4/10) |
Over 3.5 | 40% (4/10) | 10% (1/10) |
Nie strzelił | 20% (2/10) | 20% (2/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 80% (8/10) |
Over 1.5 | 30% (3/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 10% (1/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 10% (1/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 40% (4/10) | 30% (3/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
| Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|
Over 0.5 | 80% (8/10) | 60% (6/10) |
Over 1.5 | 50% (5/10) | 30% (3/10) |
Over 2.5 | 30% (3/10) | 10% (1/10) |
Over 3.5 | 20% (2/10) | 0% (0/10) |
Nie strzelił | 30% (3/10) | 60% (6/10) |
1. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 45% (9/20) |
1. połowa — 1-3 gole | 75% (15/20) | 60% (12/20) |
2. połowa — 1-2 gole | 70% (14/20) | 70% (14/20) |
2. połowa — 1-3 gole | 80% (16/20) | 75% (15/20) |
Statystyki rożnych
Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Gnistan notuje o 82% wyższy wynik niż KuPS pod względem średniej rożnych w meczu.
| Ogółem | Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|---|
Match Corners AVG | 8.50 (18/40) | 10.00 (12/20) | 5.50 (6/20) |
Over 6.5 Corners | 72% (13/18) | 92% (11/12) | 33% (2/6) |
Over 7.5 Corners | 67% (12/18) | 83% (10/12) | 33% (2/6) |
Over 8.5 Corners | 44% (8/18) | 67% (8/12) | 0% (0/6) |
Over 9.5 Corners | 39% (7/18) | 58% (7/12) | 0% (0/6) |
Over 10.5 Corners | 33% (6/18) | 50% (6/12) | 0% (0/6) |
Over 11.5 Corners | 28% (5/18) | 42% (5/12) | 0% (0/6) |
Over 12.5 Corners | 11% (2/18) | 17% (2/12) | 0% (0/6) |
Over 13.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/12) | 0% (0/6) |
Over 14.5 Corners | 0% (0/18) | 0% (0/12) | 0% (0/6) |
Rożne drużynowe
Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.
| Ogółem | Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|---|
Corners Earned Match | 4.12 | 3.43 | 4.92 |
More Corners Than Opponent | 38% (10/26) | 14% (2/14) | 67% (8/12) |
Over 2.5 Corners Earned | 73% (19/26) | 64% (9/14) | 83% (10/12) |
Over 3.5 Corners Earned | 54% (14/26) | 50% (7/14) | 58% (7/12) |
Over 4.5 Corners Earned | 31% (8/26) | 21% (3/14) | 42% (5/12) |
Over 5.5 Corners Earned | 27% (7/26) | 14% (2/14) | 42% (5/12) |
Over 6.5 Corners Earned | 15% (4/26) | 7% (1/14) | 25% (3/12) |
Over 7.5 Corners Earned | 12% (3/26) | 0% (0/14) | 25% (3/12) |
Over 8.5 Corners Earned | 12% (3/26) | 0% (0/14) | 25% (3/12) |
Corners Earned | 107 | 48 | 59 |
| Ogółem | Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|---|
Corners Against Match | 4.85 | 6.71 | 2.67 |
More Corners Than Opponent | 38% (10/26) | 14% (2/14) | 67% (8/12) |
Over 2.5 Corners Against | 73% (19/26) | 93% (13/14) | 50% (6/12) |
Over 3.5 Corners Against | 58% (15/26) | 79% (11/14) | 33% (4/12) |
Over 4.5 Corners Against | 42% (11/26) | 79% (11/14) | 0% (0/12) |
Over 5.5 Corners Against | 38% (10/26) | 71% (10/14) | 0% (0/12) |
Over 6.5 Corners Against | 27% (7/26) | 50% (7/14) | 0% (0/12) |
Over 7.5 Corners Against | 23% (6/26) | 43% (6/14) | 0% (0/12) |
Over 8.5 Corners Against | 19% (5/26) | 36% (5/14) | 0% (0/12) |
Corners Against | 126 | 94 | 32 |
Kartki meczowe
Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Gnistan notuje o 62% wyższy wynik niż KuPS pod względem średniej kartek w meczu.
| Ogółem | Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|---|
Match Cards AVG | 3.00 (26/26) | 3.64 (14/14) | 2.25 (12/12) |
Over 0.5 Cards | 85% (22/26) | 86% (12/14) | 83% (10/12) |
Over 1.5 Cards | 73% (19/26) | 86% (12/14) | 58% (7/12) |
Over 2.5 Cards | 46% (12/26) | 64% (9/14) | 25% (3/12) |
Over 3.5 Cards | 35% (9/26) | 50% (7/14) | 17% (2/12) |
Over 4.5 Cards | 27% (7/26) | 36% (5/14) | 17% (2/12) |
Over 5.5 Cards | 15% (4/26) | 21% (3/14) | 8% (1/12) |
Over 6.5 Cards | 8% (2/26) | 7% (1/14) | 8% (1/12) |
Over 7.5 Cards | 8% (2/26) | 7% (1/14) | 8% (1/12) |
Total Cards | 78 | 51 | 27 |
Highest in a Match | 9 | 9 | 8 |
Lowest in a Match | 0 | 0 | 0 |
Progi Under (cały mecz)
Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.
| Ogółem | Gnistan | KuPS | |
|---|---|---|---|
Under 0.5 | 0% (0/40) | 0% (0/20) | 0% (0/20) |
Under 1.5 | 18% (7/40) | 15% (3/20) | 20% (4/20) |
Under 2.5 | 57% (23/40) | 55% (11/20) | 60% (12/20) |
Under 3.5 | 75% (30/40) | 70% (14/20) | 80% (16/20) |
Under 4.5 | 83% (33/40) | 75% (15/20) | 90% (18/20) |
Under 5.5 | 93% (37/40) | 95% (19/20) | 90% (18/20) |

