Football Stats
Herb Bursaspor
Flaga TurcjaBursaspor
4. miejsce w tabeli 1. Lig
Turcja / 1. LigSezon 2026/27

2026/27 Bursaspor — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz1
Gs0
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz5
Gs3
RB+2
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W3
R0
P1
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt2.25
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bursaspor — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Bursaspor — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bursaspor — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Bursaspor — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Bursaspor — poniżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bursaspor — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Bursaspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Bursaspor — nie wygrywa 1. połowę (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Bursaspor — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bursaspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Bursaspor — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Bursaspor — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bursaspor — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bursaspor — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Bursaspor — jest niepokonany w 2. połowie (15/20, 75%)
  • Bursaspor — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Bursaspor — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Bursaspor — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Kayserispor12Herb BursasporBursaspor
21.08Fatih Karagümrük21Herb BursasporBursaspor
15.08Herb BursasporBursaspor10Iğdır FK
09.08Bodrum FK02Herb BursasporBursaspor
26.07Herb BursasporBursaspor00Shakhtar Donetsk
21.05Herb BursasporBursaspor10Menemen FK
14.05Bandırmaspor42Herb BursasporBursaspor
08.05Herb BursasporBursaspor32Ümraniyespor
01.05Manisa F.K.13Herb BursasporBursaspor
23.04Herb BursasporBursaspor10Denizlispor

Bursaspor — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 17% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
0.90
0.70
1.60
Strzelone
0.60
0.50
1.10
Stracone
0.30
0.20
0.50
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
70%
80%
75%
Nie strzelił %
40%
70%
55%
Posiadanie piłki
56%
Śr. strzały/mecz
17.50
Śr. faule/mecz
13.88
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
40%
30%
Śr. goli/mecz
1.80
1.60
3.40
Strzelone
0.70
0.70
1.40
Stracone
1.10
0.90
2.00
BTTS %
30%
10%
20%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
15.89
Śr. faule/mecz
11.33

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.50
12.50
Strzały celne / mecz
5.50
5.50
Strzały niecelne / mecz
3.50
3.50
Skuteczność strzałów
16.0%
16.0%
Strzały na gola
6.25
6.25
Strzały celne na gola
2.75
2.75
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały Over 11.5
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały Over 14.5
0% (0/2)
0% (0/2)
Strzały celne Over 3.5
100% (2/2)
100% (2/2)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
50% (1/2)
Strzały celne Over 6.5
50% (1/2)
50% (1/2)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.50
4.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 2.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Match Offsides Over 3.5 %
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides AVG
2.50
2.50
Team Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (2/2)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
50% (1/2)
Team Offsides Over 2.5 %
50% (1/2)
50% (1/2)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
35% (7/20)
70% (7/10)
0% (0/10)
Under 2.5
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 167% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
30% (3/10)
80% (8/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.24 (17/20)
9.50 (8/10)
9.00 (9/10)
Over 6.5 Corners
88% (15/17)
88% (7/8)
89% (8/9)
Over 7.5 Corners
82% (14/17)
88% (7/8)
78% (7/9)
Over 8.5 Corners
65% (11/17)
75% (6/8)
56% (5/9)
Over 9.5 Corners
53% (9/17)
50% (4/8)
56% (5/9)
Over 10.5 Corners
29% (5/17)
38% (3/8)
22% (2/9)
Over 11.5 Corners
18% (3/17)
13% (1/8)
22% (2/9)
Over 12.5 Corners
12% (2/17)
0% (0/8)
22% (2/9)
Over 13.5 Corners
6% (1/17)
0% (0/8)
11% (1/9)
Over 14.5 Corners
0% (0/17)
0% (0/8)
0% (0/9)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
5.30
5.70
4.90
More Corners Than Opponent
65% (13/20)
90% (9/10)
40% (4/10)
Over 2.5 Corners Earned
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Corners Earned
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Corners Earned
106
57
49

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 12% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.20 (20/20)
5.50 (10/10)
4.90 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
80% (8/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Total Cards
104
55
49
Highest in a Match
10
10
9
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Bursaspor

Wynik meczu

2-0
1 (25%)
2-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)
1-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

2-0
1 (25%)
0-1
1 (25%)
1-0
1 (25%)
0-2
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Bursaspor

Liczba goli w meczu

3
2 (50%)
2
1 (25%)
1
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
1
2 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 1. Lig.

1. Lig — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Sarıyer5311102.00
3Kayserispor430192.25
4Bursaspor430192.25
5Mardin 1969422082.00
7Manisa F.K.422082.00
8Muğlaspor522181.60
10Bandırmaspor513161.20
11Iğdır FK420261.50
12Antalyaspor520361.20
13Pendikspor512251.00
14Vanspor FK411241.00
15Esenler Erokspor403130.75
16Ümraniyespor503230.60
17Bodrum FK403130.75
18Sivasspor402220.50
19İstanbulspor402220.50
20Boluspor500500.00