Football Stats
Herb Neuchatel Xamax FC
Flaga SzwajcariaNeuchatel Xamax FC
5. miejsce w tabeli Challenge League

2026/27 Neuchatel Xamax FC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze3
W1
R0
P2
Gz5
Gs6
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W2
R0
P1
Gz4
Gs3
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze6
W3
R0
P3
Gz9
Gs9
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Neuchatel Xamax FC — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Neuchatel Xamax FC — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Neuchatel Xamax FC — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie (15/20, 75%)
  • Neuchatel Xamax FC — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — przegrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 2.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Neuchatel Xamax FC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC12Yverdon Sport
28.08FC Aarau21Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
21.08Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC12Stade Lausanne-Ouchy
07.08Étoile Carouge01Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
31.07FC WIL 190012Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
24.07Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC32SC Kriens
15.05Stade Lausanne-Ouchy21Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
11.05Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC30Étoile Carouge
08.05Rapperswil23Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC
01.05Herb Neuchatel Xamax FCNeuchatel Xamax FC13FC Aarau

Neuchatel Xamax FC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 100% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
50%
40%
Śr. goli/mecz
1.90
1.60
3.50
Strzelone
1.00
0.90
1.90
Stracone
0.90
0.70
1.60
BTTS %
50%
30%
40%
Czyste konto %
20%
50%
35%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
2.80
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
0.80
0.80
1.60
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
70%
50%
60%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 3.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Neuchatel Xamax FC

Wynik meczu

1-2
3 (50%)
3-2
1 (17%)
2-1
1 (17%)
1-0
1 (17%)

Wynik do przerwy

1-1
2 (33%)
3-1
1 (17%)
1-0
1 (17%)
0-2
1 (17%)
0-0
1 (17%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Neuchatel Xamax FC

Liczba goli w meczu

3
4 (67%)
5
1 (17%)
1
1 (17%)

Liczba goli do przerwy

2
3 (50%)
4
1 (17%)
1
1 (17%)
0
1 (17%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Challenge League.

Challenge League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Yverdon Sport6330122.00
3SC Kriens6312101.67
4FC Winterthur623191.50
6Étoile Carouge622281.33
7FC Aarau622281.33
8FC WIL 1900612350.83
9Rapperswil611440.67
10Stade Nyonnais602420.33