Football Stats
Herb Zamalek SC
Flaga EgiptZamalek SC
2. miejsce w tabeli Premier League

2026/27 Zamalek SC — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R1
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs0
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R1
P0
Gz5
Gs1
RB+4
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zamalek SC — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — zachowuje czyste konto u siebie (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — wygrywa u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Zamalek SC — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Zamalek SC — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Zamalek SC — wygrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zamalek SC — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Zamalek SC — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Zamalek SC — jest niepokonany w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — jest niepokonany w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Zamalek SC — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
31.08Herb Zamalek SCZamalek SC21Petrojet
26.08National Bank of Egypt03Herb Zamalek SCZamalek SC
21.08Herb Zamalek SCZamalek SC00Al Ittihad
20.05Herb Zamalek SCZamalek SC10Ceramica Cleopatra
05.05Smouha SC01Herb Zamalek SCZamalek SC
01.05Herb Zamalek SCZamalek SC03Al Ahly
27.04Herb Zamalek SCZamalek SC00Enppi
23.04Herb Zamalek SCZamalek SC10Pyramids FC
05.04AL Masry14Herb Zamalek SCZamalek SC
11.03Enppi10Herb Zamalek SCZamalek SC

Zamalek SC — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 57% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
0.70
0.70
1.40
Strzelone
0.50
0.50
1.00
Stracone
0.20
0.20
0.40
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
90%
80%
85%
Nie strzelił %
60%
60%
60%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
12.80
Śr. faule/mecz
9.50
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
60%
55%
Śr. goli/mecz
1.20
1.60
2.80
Strzelone
0.80
1.20
2.00
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
60%
70%
65%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
48%
Śr. strzały/mecz
12.60
Śr. faule/mecz
12.70

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
12.00
12.00
12.00
Strzały celne / mecz
4.00
3.00
6.00
Strzały niecelne / mecz
5.67
6.00
5.00
Skuteczność strzałów
13.9%
8.3%
25.0%
Strzały na gola
7.20
12.00
4.00
Strzały celne na gola
2.40
3.00
2.00
Strzały Over 10.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 5.5
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)
Strzały celne Over 6.5
0% (0/3)
0% (0/2)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Wyjazd notuje o 100% wyższy wynik niż Dom pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
5.00
4.00
7.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 2.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Match Offsides Over 3.5 %
67% (2/3)
50% (1/2)
100% (1/1)
Team Offsides AVG
2.67
2.00
4.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 1.5 %
100% (3/3)
100% (2/2)
100% (1/1)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (1/3)
0% (0/2)
100% (1/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu.

OgółemDomWyjazd
xG (For)
0.88
0.90
0.86
xGA (Against)
1.66
1.89
1.20
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Under 1.5
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Under 2.5
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Under 3.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Wyjazd notuje o 400% wyższy wynik niż Dom pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
30% (6/20)
10% (1/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
8.75 (20/20)
10.20 (10/10)
7.30 (10/10)
Over 6.5 Corners
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 8.5 Corners
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 10.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 12.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.45
5.50
3.40
More Corners Than Opponent
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Corners Earned
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
89
55
34

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 32% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.65 (20/20)
4.00 (10/10)
5.30 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Total Cards
93
40
53
Highest in a Match
9
6
9
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Zamalek SC

Wynik meczu

3-0
1 (33%)
2-1
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-0
2 (67%)
1-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Zamalek SC

Liczba goli w meczu

3
2 (67%)
0
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

0
2 (67%)
1
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Premier League.

Premier League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Pyramids FC330093.00
2Zamalek SC321072.33
3Al Ahly220063.00
4AL Masry320162.00
5El Geish320162.00
6Wadi Degla312051.67
8Future FC211042.00
9Masr311141.33
11Abu Qair Semad210131.50
13El Gouna FC202021.00
14Asyut Petrol302120.67
15Smouha SC201110.50
16Petrojet301210.33
17Al Ittihad201110.50
18Enppi301210.33
19Ghazl El Mehalla301210.33
20El Mokawloon200200.00