Football Stats
Herb Olympique Béja
Flaga TunisiaOlympique Béja
16. miejsce w tabeli Ligue 1
Tunisia / Ligue 1Sezon 2026/27

2026/27 Olympique Béja — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W0
R0
P2
Gz1
Gs3
RB-2
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olympique Béja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Olympique Béja — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Olympique Béja — nie wygrywa 1. połowę (15/20, 75%)
  • Olympique Béja — poniżej 2.5 gola w meczu (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Olympique Béja — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Olympique Béja — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Olympique Béja — nie strzela gola na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Olympique Béja — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympique Béja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Olympique Béja — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Olympique Béja — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Olympique Béja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb Olympique BéjaOlympique Béja12US Ben Guerdane
23.08ES Zarzis10Herb Olympique BéjaOlympique Béja
14.05Club Africain11Herb Olympique BéjaOlympique Béja
08.05Herb Olympique BéjaOlympique Béja21Jeunesse Sportive Omrane
03.05CS Sfaxien20Herb Olympique BéjaOlympique Béja
30.04Herb Olympique BéjaOlympique Béja10CA Bizertin
26.04ES Zarzis20Herb Olympique BéjaOlympique Béja
11.04Herb Olympique BéjaOlympique Béja31ES Sahel
03.04AS Marsa10Herb Olympique BéjaOlympique Béja
07.03ES Metlaoui00Herb Olympique BéjaOlympique Béja

Olympique Béja — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 600% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.10
1.10
2.20
Strzelone
0.50
0.60
1.10
Stracone
0.60
0.50
1.10
BTTS %
10%
20%
15%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
50%
50%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
0%
5%
Śr. goli/mecz
0.90
0.50
1.40
Strzelone
0.10
0.10
0.20
Stracone
0.80
0.40
1.20
BTTS %
0%
10%
5%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
90%
90%
90%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Under 2.5
70% (14/20)
50% (5/10)
90% (9/10)
Under 3.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 300% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Olympique Béja

Wynik meczu

0-1
1 (50%)
1-2
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (50%)
0-2
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Olympique Béja

Liczba goli w meczu

1
1 (50%)
3
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (50%)
2
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligue 1.

Ligue 1 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1CA Bizertin220063.00
2Club Africain220063.00
4CS Sfaxien211042.00
6US Ben Guerdane110033.00
7ES Sahel210131.50
9ES Zarzis210131.50
10ES Tunis210131.50
11Stade Tunisien201110.50
12AS Marsa201110.50
13ES Hammam-Sousse201110.50
14CS Hammam-Lif100100.00
15ES Metlaoui200200.00
16Olympique Béja200200.00