Football Stats
Herb Emelec
Flaga EkwadorEmelec
11. miejsce w tabeli Liga Pro
Ekwador / Liga ProSezon 2026/27

2026/27 Emelec — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze14
W7
R4
P3
Gz16
Gs13
RB+3
Śr. pkt1.79
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze13
W2
R4
P7
Gz7
Gs19
RB-12
Śr. pkt0.77
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze27
W9
R8
P10
Gz23
Gs32
RB-9
Śr. pkt1.30
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Emelec — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Emelec — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Emelec — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Emelec — poniżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Emelec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Emelec — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Emelec — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Emelec — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Emelec — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Emelec — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Emelec — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Emelec — jest niepokonany (14/20, 70%)
  • Emelec — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Emelec — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Emelec — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Emelec — więcej goli pada w 1. połowie w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb EmelecEmelec21Leones del Norte
24.08LDU de Quito20Herb EmelecEmelec
16.08Herb EmelecEmelec21Tecnico Universitario
10.08Guayaquil City FC00Herb EmelecEmelec
02.08Herb EmelecEmelec02Aucas
28.07Deportivo Cuenca21Herb EmelecEmelec
24.07Herb EmelecEmelec11Mushuc Runa SC
20.07Independiente del Valle61Herb EmelecEmelec
17.07Orense SC02Herb EmelecEmelec
12.07Herb EmelecEmelec00Barcelona SC

Emelec — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.20
0.80
2.00
Strzelone
0.80
0.30
1.10
Stracone
0.40
0.50
0.90
BTTS %
30%
0%
15%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
40%
70%
55%
Posiadanie piłki
47%
Śr. strzały/mecz
11.89
Śr. faule/mecz
10.44
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
30%
20%
Śr. goli/mecz
0.90
1.00
1.90
Strzelone
0.10
0.50
0.60
Stracone
0.80
0.50
1.30
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
50%
70%
60%
Nie strzelił %
90%
50%
70%
Posiadanie piłki
45%
Śr. strzały/mecz
11.00
Śr. faule/mecz
11.75

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 24% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.96
12.08
9.75
Strzały celne / mecz
3.36
4.00
2.67
Strzały niecelne / mecz
5.08
5.62
4.50
Skuteczność strzałów
8.0%
10.2%
5.1%
Strzały na gola
12.45
9.81
19.50
Strzały celne na gola
3.82
3.25
5.33
Strzały Over 10.5
56% (14/25)
62% (8/13)
50% (6/12)
Strzały Over 11.5
36% (9/25)
46% (6/13)
25% (3/12)
Strzały Over 12.5
28% (7/25)
46% (6/13)
8% (1/12)
Strzały Over 13.5
16% (4/25)
31% (4/13)
0% (0/12)
Strzały Over 14.5
16% (4/25)
31% (4/13)
0% (0/12)
Strzały celne Over 3.5
44% (11/25)
62% (8/13)
25% (3/12)
Strzały celne Over 4.5
32% (8/25)
46% (6/13)
17% (2/12)
Strzały celne Over 5.5
8% (2/25)
15% (2/13)
0% (0/12)
Strzały celne Over 6.5
4% (1/25)
8% (1/13)
0% (0/12)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz. Dom notuje o 94% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem liczbie spalonych na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.14
3.55
2.73
Match Offsides Over 0.5 %
100% (22/22)
100% (11/11)
100% (11/11)
Match Offsides Over 1.5 %
82% (18/22)
91% (10/11)
73% (8/11)
Match Offsides Over 2.5 %
59% (13/22)
64% (7/11)
55% (6/11)
Match Offsides Over 3.5 %
36% (8/22)
55% (6/11)
18% (2/11)
Team Offsides AVG
2.14
2.82
1.45
Team Offsides Over 0.5 %
86% (19/22)
100% (11/11)
73% (8/11)
Team Offsides Over 1.5 %
55% (12/22)
82% (9/11)
27% (3/11)
Team Offsides Over 2.5 %
32% (7/22)
45% (5/11)
18% (2/11)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Under 1.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 2.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 3.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 4.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 67% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
40% (8/20)
50% (5/10)
30% (3/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Wyjazd notuje o 11% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.94 (17/20)
9.44 (9/10)
10.50 (8/10)
Over 6.5 Corners
76% (13/17)
78% (7/9)
75% (6/8)
Over 7.5 Corners
59% (10/17)
44% (4/9)
75% (6/8)
Over 8.5 Corners
59% (10/17)
44% (4/9)
75% (6/8)
Over 9.5 Corners
47% (8/17)
44% (4/9)
50% (4/8)
Over 10.5 Corners
47% (8/17)
44% (4/9)
50% (4/8)
Over 11.5 Corners
47% (8/17)
44% (4/9)
50% (4/8)
Over 12.5 Corners
29% (5/17)
22% (2/9)
38% (3/8)
Over 13.5 Corners
12% (2/17)
11% (1/9)
13% (1/8)
Over 14.5 Corners
12% (2/17)
11% (1/9)
13% (1/8)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.40
5.30
3.50
More Corners Than Opponent
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
Corners Earned
88
53
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Wyjazd notuje o 22% wyższy wynik niż Dom pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.10 (20/20)
3.70 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
20% (2/10)
50% (5/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Total Cards
82
37
45
Highest in a Match
10
8
10
Lowest in a Match
1
2
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Emelec

Wynik meczu

0-2
6 (22%)
1-1
5 (19%)
2-1
3 (11%)
2-0
3 (11%)
1-0
3 (11%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (41%)
0-1
5 (19%)
1-1
4 (15%)
2-0
3 (11%)
1-0
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Emelec

Liczba goli w meczu

2
14 (52%)
1
4 (15%)
3
4 (15%)
0
3 (11%)
4
1 (4%)

Liczba goli do przerwy

0
11 (41%)
2
8 (30%)
1
7 (26%)
3
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Pro.

Liga Pro — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
2Aucas271458471.74
3Macara271368451.67
5LDU de Quito2812610421.50
6Barcelona SC271098391.44
7Mushuc Runa SC289109371.32
8Libertad2710710371.37
9Guayaquil City FC27999361.33
10Leones del Norte279810351.30
11Emelec279810321.19
12Deportivo Cuenca279513321.19
13Orense SC278613301.11
14Tecnico Universitario289217291.04
15Delfin SC287615270.96
16Manta FC275517200.74