Football Stats
Herb Inter De Limeira
Flaga BrazyliaInter De Limeira
5. miejsce w tabeli Serie C
Brazylia / Serie CSezon 2026/27
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2026/27 Inter De Limeira — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W3
R4
P2
Gz10
Gs8
RB+2
Śr. pkt1.44
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze10
W5
R2
P3
Gz12
Gs12
RB0
Śr. pkt1.70
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze19
W8
R6
P5
Gz22
Gs20
RB+2
Śr. pkt1.58
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inter De Limeira — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Inter De Limeira — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Inter De Limeira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Inter De Limeira — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — remisuje 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inter De Limeira — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Inter De Limeira — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Inter De Limeira — jest niepokonany na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — remisuje 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Inter De Limeira — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Inter De Limeira — jest niepokonany w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter De Limeira — nie wygrywa 1. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter De Limeira — remisuje 1. połowę w 3 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Caxias00Herb Inter De LimeiraInter De Limeira
23.08Herb Inter De LimeiraInter De Limeira00Figueirense
15.08Brusque32Herb Inter De LimeiraInter De Limeira
08.08Herb Inter De LimeiraInter De Limeira20Volta Redonda
27.07Guarani Campinas31Herb Inter De LimeiraInter De Limeira
12.07Herb Inter De LimeiraInter De Limeira10Amazonas
04.07Maranhão01Herb Inter De LimeiraInter De Limeira
27.06Herb Inter De LimeiraInter De Limeira22Maringá
21.06Ferroviária20Herb Inter De LimeiraInter De Limeira
14.06Paysandu12Herb Inter De LimeiraInter De Limeira

Inter De Limeira — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
0.50
1.80
2.30
Strzelone
0.30
0.90
1.20
Stracone
0.20
0.90
1.10
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
80%
50%
65%
Nie strzelił %
70%
40%
55%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
1.30
2.40
Strzelone
0.60
0.60
1.20
Stracone
0.50
0.70
1.20
BTTS %
40%
30%
35%
Czyste konto %
50%
50%
50%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 2.5
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Under 3.5
75% (15/20)
80% (8/10)
70% (7/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Inter De Limeira

Wynik meczu

1-0
4 (21%)
2-1
3 (16%)
0-0
3 (16%)
1-2
2 (11%)
2-2
2 (11%)

Wynik do przerwy

0-0
8 (42%)
1-1
5 (26%)
1-0
4 (21%)
0-1
2 (11%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Inter De Limeira

Liczba goli w meczu

3
5 (26%)
1
4 (21%)
2
3 (16%)
4
3 (16%)
0
3 (16%)

Liczba goli do przerwy

0
8 (42%)
1
6 (32%)
2
5 (26%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie C.

Serie C — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Botafogo PB191036331.74
2Brusque19955321.68
3Ferroviária19865301.58
4Maringá19865301.58
5Inter De Limeira19865301.58
6Floresta19865301.58
7Santa Cruz19856291.53
8Ypiranga-RS19856291.53
9Paysandu19928291.53
10Guarani Campinas19775281.47
11Figueirense19775281.47
12Maranhão19766271.42
13Amazonas19757261.37
14Caxias19676251.32
15Ituano19649221.16
16Barra19568211.11
17Volta Redonda196310211.11
18Anápolis195410191.00
19AO Itabaiana194510170.89
20Confiança193412130.68