Football Stats
Herb Inter Star
Flaga BurundiInter Star
13. miejsce w tabeli Ligue A
Burundi / Ligue ASezon 2026/27

2026/27 Inter Star — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz1
Gs2
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R1
P1
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt0.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W0
R1
P2
Gz3
Gs5
RB-2
Śr. pkt0.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inter Star — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (9/9, 100%)
  • Inter Star — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/9, 89%)
  • Inter Star — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Inter Star — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Inter Star — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/9, 78%)
  • Inter Star — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Inter Star — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/8, 88%)
  • Inter Star — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Inter Star — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (6/8, 75%)
  • Inter Star — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Inter Star — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter Star — powyżej 1.5 gola w meczu w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter Star — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Inter Star — nie wygrywa 1. połowę w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Ngozi City21Herb Inter StarInter Star
21.08Herb Inter StarInter Star12Never Give Up Academy
16.08Vital'O11Herb Inter StarInter Star
09.05Le Messager Ngozi30Herb Inter StarInter Star
27.04Herb Inter StarInter Star12Olympic Star
12.04Musongati10Herb Inter StarInter Star
19.03Herb Inter StarInter Star22Rukinzo
16.03Green Farmers FC05Herb Inter StarInter Star
12.03Herb Inter StarInter Star23Kayanza United
05.03Garage Express04Herb Inter StarInter Star

Inter Star — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 433% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
11%
0%
6%
Śr. goli/mecz
1.56
1.33
2.80
Strzelone
0.67
0.67
1.30
Stracone
0.89
0.67
1.50
BTTS %
33%
56%
45%
Czyste konto %
33%
44%
39%
Nie strzelił %
56%
44%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
38%
32%
Śr. goli/mecz
1.13
1.25
2.50
Strzelone
0.50
1.00
1.50
Stracone
0.63
0.25
1.00
BTTS %
13%
13%
13%
Czyste konto %
50%
75%
63%
Nie strzelił %
63%
50%
57%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Under 3.5
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)
Under 4.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 100% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
80% (8/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
24% (4/17)
33% (3/9)
13% (1/8)
BTTS 2H
35% (6/17)
56% (5/9)
13% (1/8)
BTTS Both Halves
6% (1/17)
11% (1/9)
0% (0/8)
BTTS & Win
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
0% (0/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
6% (1/17)
11% (1/9)
0% (0/8)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
18% (3/17)
22% (2/9)
13% (1/8)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
29% (5/17)
44% (4/9)
13% (1/8)
BTTS 1H & 2H (No/No)
47% (8/17)
22% (2/9)
75% (6/8)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Inter Star

Wynik meczu

1-2
2 (67%)
1-1
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-1
1 (50%)
0-1
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Inter Star

Liczba goli w meczu

3
2 (67%)
2
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

2
1 (50%)
1
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Ligue A.

Ligue A — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Aigle Noir321072.33
2Royal Vision321072.33
4Ngozi City320162.00
5Muzinga320162.00
6Vital'O312051.67
7Rukinzo312051.67
8Bumamuru311141.33
10Kayanza United303031.00
12Olympic Star302120.67
13Inter Star301210.33
14Panthere Noir301210.33
15Musongati301210.33
16Young Star301210.33