Football Stats
Herb Hansa Rostock
Flaga NiemcyHansa Rostock
2. miejsce w tabeli 3. Liga
Niemcy / 3. LigaSezon 2026/27

2026/27 Hansa Rostock — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W0
R1
P0
Gz3
Gs3
RB0
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W2
R0
P0
Gz7
Gs4
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W2
R1
P0
Gz10
Gs7
RB+3
Śr. pkt2.33
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • Hansa Rostock — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany (15/20, 75%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Hansa Rostock — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu (16/20, 80%)
  • Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Hansa Rostock — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 2.5 gola w meczu w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Hansa Rostock — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 8 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08FC Saarbrücken24Herb Hansa RostockHansa Rostock
21.08Herb Hansa RostockHansa Rostock04VfB Stuttgart
16.08Herb Hansa RostockHansa Rostock33Waldhof Mannheim
09.08Hoffenheim II23Herb Hansa RostockHansa Rostock
16.05FC Saarbrücken34Herb Hansa RostockHansa Rostock
09.05Herb Hansa RostockHansa Rostock53Stuttgart II
02.05Alemannia Aachen11Herb Hansa RostockHansa Rostock
25.04Herb Hansa RostockHansa Rostock25SSV Jahn Regensburg
18.04FC Schweinfurt 0500Herb Hansa RostockHansa Rostock
11.04Herb Hansa RostockHansa Rostock51SSV ULM 1846

Hansa Rostock — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 13% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
2.60
2.80
5.40
Strzelone
1.20
1.50
2.70
Stracone
1.40
1.30
2.70
BTTS %
40%
70%
55%
Czyste konto %
20%
10%
15%
Nie strzelił %
40%
20%
30%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
50%
40%
45%
Śr. goli/mecz
1.30
1.60
2.90
Strzelone
0.90
0.90
1.80
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
60%
65%
Nie strzelił %
40%
50%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
20% (4/20)
0% (0/10)
40% (4/10)
Under 2.5
25% (5/20)
0% (0/10)
50% (5/10)
Under 3.5
35% (7/20)
10% (1/10)
60% (6/10)
Under 4.5
50% (10/20)
30% (3/10)
70% (7/10)
Under 5.5
65% (13/20)
50% (5/10)
80% (8/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
45% (9/20)
70% (7/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
20% (2/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Hansa Rostock

Wynik meczu

3-3
1 (33%)
3-2
1 (33%)
4-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

1-2
1 (33%)
2-2
1 (33%)
1-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Hansa Rostock

Liczba goli w meczu

6
2 (67%)
5
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

3
1 (33%)
4
1 (33%)
1
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 3. Liga.

3. Liga — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1MSV Duisburg330093.00
2Hansa Rostock321072.33
3Hoffenheim II320162.00
5FC Saarbrücken320162.00
6SV Meppen320162.00
10Alemannia Aachen311141.33
11Fortuna Köln311141.33
13Rot-Weiß Essen311141.33
14Havelse310231.00
16Stuttgart II310231.00
19SV Wehen301210.33
20Verl300300.00