Football Stats
Herb Mazatlán
Flaga MeksykMazatlán
Liga MX
Meksyk / Liga MXSezon 2025/26
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 Mazatlán — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze17
W5
R8
P4
Gz29
Gs32
RB-3
Śr. pkt1.35
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze17
W1
R3
P13
Gz13
Gs34
RB-21
Śr. pkt0.35
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze34
W6
R11
P17
Gz42
Gs66
RB-24
Śr. pkt0.85
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mazatlán — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (9/10, 90%)
  • Mazatlán — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Mazatlán — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mazatlán — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Mazatlán — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mazatlán — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mazatlán — nie wygrywa 1. połowę (16/20, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mazatlán — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Mazatlán — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mazatlán — przegrywa na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mazatlán — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mazatlán — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mazatlán — obie drużyny strzelają (BTTS) na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mazatlán — obie drużyny strzelają (BTTS) w 6 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazatlán — powyżej 1.5 gola w meczu w 9 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazatlán — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Mazatlán — nie wygrywa 1. połowę w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
25.04Tigres UANL51Herb MazatlánMazatlán
23.04Herb MazatlánMazatlán43Toluca
18.04Herb MazatlánMazatlán11Club Queretaro
12.04U.N.A.M. - Pumas31Herb MazatlánMazatlán
04.04Necaxa21Herb MazatlánMazatlán
21.03Herb MazatlánMazatlán11Cruz Azul
16.03Club America20Herb MazatlánMazatlán
07.03Herb MazatlánMazatlán42Leon
04.03Atletico San Luis41Herb MazatlánMazatlán
28.02Herb MazatlánMazatlán10CF Pachuca

Mazatlán — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 133% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
30%
35%
Śr. goli/mecz
1.90
1.70
3.60
Strzelone
0.80
0.90
1.70
Stracone
1.10
0.80
1.90
BTTS %
40%
40%
40%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
40%
50%
45%
Posiadanie piłki
38%
Śr. strzały/mecz
10.20
Śr. faule/mecz
12.20
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
0%
30%
15%
Śr. goli/mecz
1.30
1.70
3.00
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
1.00
1.20
2.20
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
20%
40%
30%
Nie strzelił %
70%
50%
60%
Posiadanie piłki
43%
Śr. strzały/mecz
9.80
Śr. faule/mecz
10.60

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 21% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
10.03
11.00
9.06
Strzały celne / mecz
3.59
3.76
3.41
Strzały niecelne / mecz
4.50
5.00
4.00
Skuteczność strzałów
12.3%
15.5%
8.4%
Strzały na gola
8.12
6.45
11.85
Strzały celne na gola
2.90
2.21
4.46
Strzały Over 10.5
44% (15/34)
59% (10/17)
29% (5/17)
Strzały Over 11.5
35% (12/34)
53% (9/17)
18% (3/17)
Strzały Over 12.5
32% (11/34)
47% (8/17)
18% (3/17)
Strzały Over 13.5
26% (9/34)
41% (7/17)
12% (2/17)
Strzały Over 14.5
15% (5/34)
24% (4/17)
6% (1/17)
Strzały celne Over 3.5
47% (16/34)
47% (8/17)
47% (8/17)
Strzały celne Over 4.5
21% (7/34)
12% (2/17)
29% (5/17)
Strzały celne Over 5.5
15% (5/34)
12% (2/17)
18% (3/17)
Strzały celne Over 6.5
6% (2/34)
6% (1/17)
6% (1/17)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
3.69
3.71
3.67
Match Offsides Over 0.5 %
100% (32/32)
100% (17/17)
100% (15/15)
Match Offsides Over 1.5 %
81% (26/32)
82% (14/17)
80% (12/15)
Match Offsides Over 2.5 %
63% (20/32)
71% (12/17)
53% (8/15)
Match Offsides Over 3.5 %
44% (14/32)
47% (8/17)
40% (6/15)
Team Offsides AVG
1.88
1.88
1.87
Team Offsides Over 0.5 %
81% (26/32)
82% (14/17)
80% (12/15)
Team Offsides Over 1.5 %
47% (15/32)
53% (9/17)
40% (6/15)
Team Offsides Over 2.5 %
25% (8/32)
24% (4/17)
27% (4/15)

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
65% (13/20)
60% (6/10)
70% (7/10)
Under 4.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 5.5
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 29% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
BTTS 1H
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
10.35 (20/20)
10.60 (10/10)
10.10 (10/10)
Over 6.5 Corners
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Over 7.5 Corners
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 8.5 Corners
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Over 9.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 10.5 Corners
55% (11/20)
70% (7/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 14.5 Corners
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.15
4.40
3.90
More Corners Than Opponent
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 2.5 Corners Earned
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Corners Earned
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Over 6.5 Corners Earned
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 8.5 Corners Earned
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Corners Earned
83
44
39

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 21% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.20 (20/20)
4.60 (10/10)
3.80 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Cards
65% (13/20)
80% (8/10)
50% (5/10)
Over 4.5 Cards
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Over 7.5 Cards
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
Total Cards
84
46
38
Highest in a Match
9
9
6
Lowest in a Match
1
1
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Mazatlán

Wynik meczu

2-2
5 (15%)
1-1
5 (15%)
0-1
4 (12%)
1-2
4 (12%)
2-1
3 (9%)

Wynik do przerwy

0-1
9 (26%)
0-0
6 (18%)
1-1
4 (12%)
0-2
4 (12%)
1-2
3 (9%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Mazatlán

Liczba goli w meczu

3
7 (21%)
4
7 (21%)
2
7 (21%)
1
5 (15%)
5
3 (9%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (35%)
2
9 (26%)
0
6 (18%)
3
6 (18%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Liga MX.

Liga MX — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Drużyna A181233392.17
2Drużyna B181134362.00
3Drużyna C181044341.89
4Drużyna D18945311.72
5Mazatlán18846281.56
6Drużyna E18747251.39
7Drużyna F18738241.33
8Drużyna G18648221.22
9Drużyna H18639211.17
10Drużyna I18549191.06
11Drużyna J184410160.89
12Drużyna undefined183312120.67

Przykładowy układ tabeli — Meksyk, realne dane wkrótce.