Football Stats
Herb Tijuana W
Flaga MeksykTijuana W
14. miejsce w tabeli Liga MX Femenil

2026/27 Tijuana W — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz6
Gs3
RB+3
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze3
W0
R0
P3
Gz2
Gs7
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze5
W1
R0
P4
Gz8
Gs10
RB-2
Śr. pkt0.60
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tijuana W — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (10/10, 100%)
  • Tijuana W — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Tijuana W — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Tijuana W — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Tijuana W — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Tijuana W — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Tijuana W — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Tijuana W — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Tijuana W — powyżej 1.5 gola w meczu w 20 meczach z rzędu
  • 🔥 Tijuana W — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08América W31Herb Tijuana WTijuana W
25.08Atlas W20Herb Tijuana WTijuana W
16.08Herb Tijuana WTijuana W51Necaxa W
09.08Atlético San Luis W21Herb Tijuana WTijuana W
02.08Herb Tijuana WTijuana W12Monterrey W
25.04Herb Tijuana WTijuana W20Mazatlán W
05.04Necaxa W16Herb Tijuana WTijuana W
03.04Herb Tijuana WTijuana W02Tigres UANL W
30.03Herb Tijuana WTijuana W11Guadalajara W
22.03Querétaro W03Herb Tijuana WTijuana W

Tijuana W — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
2.90
Strzelone
1.00
0.80
1.80
Stracone
0.40
0.70
1.10
BTTS %
30%
20%
25%
Czyste konto %
60%
50%
55%
Nie strzelił %
40%
40%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.60
1.90
3.50
Strzelone
0.70
1.10
1.80
Stracone
0.90
0.80
1.70
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
50%
50%
50%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 2.5
35% (7/20)
40% (4/10)
30% (3/10)
Under 3.5
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Under 4.5
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 17% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
55% (11/20)
50% (5/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Tijuana W

Wynik meczu

1-2
2 (40%)
5-1
1 (20%)
1-3
1 (20%)
0-2
1 (20%)

Wynik do przerwy

5-1
1 (20%)
1-1
1 (20%)
0-2
1 (20%)
1-3
1 (20%)
0-1
1 (20%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Tijuana W

Liczba goli w meczu

3
2 (40%)
6
1 (20%)
4
1 (20%)
2
1 (20%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (40%)
6
1 (20%)
4
1 (20%)
1
1 (20%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga MX Femenil.

Liga MX Femenil — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1América W5500153.00
2Tigres UANL W5500153.00
3Toluca W5410132.60
4Monterrey W5401122.40
6Pumas UNAM W530291.80
7Guadalajara W530291.80
8Juárez W530291.80
9Pachuca W521271.40
10León W520361.20
11Santos Laguna W520361.20
12Cruz Azul W520361.20
13Atlas W512251.00
14Tijuana W510430.60
15Atlante W510430.60
16Querétaro W510430.60
17Puebla W510430.60
18Necaxa W500500.00