Football Stats
Herb ATK Mohun Bagan
Flaga IndieATK Mohun Bagan
2. miejsce w tabeli Super League
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2025/26 ATK Mohun Bagan — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze9
W6
R2
P1
Gz20
Gs7
RB+13
Śr. pkt2.22
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze4
W1
R3
P0
Gz3
Gs2
RB+1
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze13
W7
R5
P1
Gz23
Gs9
RB+14
Śr. pkt2.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ATK Mohun Bagan — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (10/10, 100%)
  • ATK Mohun Bagan — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • ATK Mohun Bagan — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • ATK Mohun Bagan — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • ATK Mohun Bagan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • ATK Mohun Bagan — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • ATK Mohun Bagan — jest niepokonany na wyjeździe (9/10, 90%)
  • ATK Mohun Bagan — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ATK Mohun Bagan — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ATK Mohun Bagan — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • ATK Mohun Bagan — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 ATK Mohun Bagan — jest niepokonany w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 ATK Mohun Bagan — jest niepokonany w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 ATK Mohun Bagan — poniżej 0.5 gola w 1. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ATK Mohun Bagan — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ATK Mohun Bagan — remisuje 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 ATK Mohun Bagan — jest niepokonany w 2. połowie w 6 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
21.05Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan21SC Delhi
17.05Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan11East Bengal II
12.05Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan00Inter Kashi
09.05Goa11Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan
19.04NorthEast United01Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan
12.04Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan32Minerva Punjab
04.04Jamshedpur11Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan
20.03Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan01Mumbai City
14.03Bengaluru00Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan
06.03Herb ATK Mohun BaganATK Mohun Bagan51Odisha

ATK Mohun Bagan — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 25% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
60%
50%
Śr. goli/mecz
1.40
1.50
2.90
Strzelone
1.00
1.10
2.10
Stracone
0.40
0.40
0.80
BTTS %
30%
40%
35%
Czyste konto %
60%
60%
60%
Nie strzelił %
50%
20%
35%
Posiadanie piłki
64%
Śr. strzały/mecz
20.33
Śr. faule/mecz
8.44
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
20%
40%
Śr. goli/mecz
1.20
0.90
2.10
Strzelone
1.10
0.30
1.40
Stracone
0.10
0.60
0.70
BTTS %
10%
10%
10%
Czyste konto %
90%
50%
70%
Nie strzelił %
30%
70%
50%
Posiadanie piłki
56%
Śr. strzały/mecz
15.10
Śr. faule/mecz
9.20

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 23% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
19.08
20.38
16.50
Strzały celne / mecz
5.75
6.50
4.25
Strzały niecelne / mecz
7.50
8.75
5.00
Skuteczność strzałów
9.2%
11.0%
4.5%
Strzały na gola
10.90
9.06
22.00
Strzały celne na gola
3.29
2.89
5.67
Strzały Over 10.5
100% (12/12)
100% (8/8)
100% (4/4)
Strzały Over 11.5
100% (12/12)
100% (8/8)
100% (4/4)
Strzały Over 12.5
92% (11/12)
88% (7/8)
100% (4/4)
Strzały Over 13.5
92% (11/12)
88% (7/8)
100% (4/4)
Strzały Over 14.5
83% (10/12)
88% (7/8)
75% (3/4)
Strzały celne Over 3.5
83% (10/12)
88% (7/8)
75% (3/4)
Strzały celne Over 4.5
58% (7/12)
75% (6/8)
25% (1/4)
Strzały celne Over 5.5
50% (6/12)
63% (5/8)
25% (1/4)
Strzały celne Over 6.5
33% (4/12)
50% (4/8)
0% (0/4)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
4.25
4.63
3.50
Match Offsides Over 0.5 %
100% (12/12)
100% (8/8)
100% (4/4)
Match Offsides Over 1.5 %
100% (12/12)
100% (8/8)
100% (4/4)
Match Offsides Over 2.5 %
75% (9/12)
88% (7/8)
50% (2/4)
Match Offsides Over 3.5 %
58% (7/12)
63% (5/8)
50% (2/4)
Team Offsides AVG
2.08
2.13
2.00
Team Offsides Over 0.5 %
100% (12/12)
100% (8/8)
100% (4/4)
Team Offsides Over 1.5 %
50% (6/12)
63% (5/8)
25% (1/4)
Team Offsides Over 2.5 %
33% (4/12)
38% (3/8)
25% (1/4)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 9% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.72
1.75
1.60
xGA (Against)
0.85
0.89
0.69
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Under 1.5
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
Under 2.5
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 5.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 20% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
40% (4/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
30% (6/20)
20% (2/10)
40% (4/10)
BTTS & Lose
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 28% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
11.00 (19/20)
12.44 (9/10)
9.70 (10/10)
Over 6.5 Corners
95% (18/19)
100% (9/9)
90% (9/10)
Over 7.5 Corners
84% (16/19)
100% (9/9)
70% (7/10)
Over 8.5 Corners
79% (15/19)
100% (9/9)
60% (6/10)
Over 9.5 Corners
63% (12/19)
89% (8/9)
40% (4/10)
Over 10.5 Corners
37% (7/19)
56% (5/9)
20% (2/10)
Over 11.5 Corners
32% (6/19)
44% (4/9)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
21% (4/19)
33% (3/9)
10% (1/10)
Over 13.5 Corners
21% (4/19)
33% (3/9)
10% (1/10)
Over 14.5 Corners
16% (3/19)
22% (2/9)
10% (1/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
8.00
9.80
6.20
More Corners Than Opponent
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 2.5 Corners Earned
95% (19/20)
100% (10/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Corners Earned
90% (18/20)
100% (10/10)
80% (8/10)
Over 4.5 Corners Earned
85% (17/20)
100% (10/10)
70% (7/10)
Over 5.5 Corners Earned
80% (16/20)
100% (10/10)
60% (6/10)
Over 6.5 Corners Earned
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 7.5 Corners Earned
55% (11/20)
80% (8/10)
30% (3/10)
Over 8.5 Corners Earned
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
Corners Earned
160
98
62

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
4.55 (20/20)
4.60 (10/10)
4.50 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 2.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 3.5 Cards
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Over 4.5 Cards
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 5.5 Cards
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Cards
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Total Cards
91
46
45
Highest in a Match
10
7
10
Lowest in a Match
2
2
2

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny ATK Mohun Bagan

Wynik meczu

1-1
3 (23%)
2-0
2 (15%)
5-1
2 (15%)
0-0
2 (15%)
3-2
1 (8%)

Wynik do przerwy

0-0
5 (38%)
1-0
4 (31%)
1-1
1 (8%)
3-1
1 (8%)
4-1
1 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny ATK Mohun Bagan

Liczba goli w meczu

2
5 (38%)
6
2 (15%)
0
2 (15%)
1
2 (15%)
5
1 (8%)

Liczba goli do przerwy

1
5 (38%)
0
5 (38%)
2
1 (8%)
4
1 (8%)
5
1 (8%)

* Statystyki z sezonu 2025/26 ligi Super League.

Super League — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1East Bengal II13751262.00
2ATK Mohun Bagan13751262.00
3Mumbai City13742251.92
4Bengaluru13652231.77
5Minerva Punjab13643221.69
6Jamshedpur13643221.69
7Goa13553201.54
8Kerala Blasters13526171.31
9NorthEast United13445161.23
10Inter Kashi13346131.00
11SC Delhi13256110.85
12Odisha13256110.85
13Chennaiyin1323890.69
14Mohammedan13031030.23