Football Stats
Herb Veraguas
Flaga PanamaVeraguas
3. miejsce w tabeli Liga Panameña de Fútbol

2026/27 Veraguas — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze12
W4
R6
P2
Gz19
Gs15
RB+4
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze12
W5
R4
P3
Gz18
Gs17
RB+1
Śr. pkt1.58
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze24
W9
R10
P5
Gz37
Gs32
RB+5
Śr. pkt1.54
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Veraguas — jest niepokonany u siebie (9/10, 90%)
  • Veraguas — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Veraguas — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (8/10, 80%)
  • Veraguas — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Veraguas — jest niepokonany w 2. połowie (16/20, 80%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Veraguas — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (10/10, 100%)
  • Veraguas — jest niepokonany na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Veraguas — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Veraguas — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Veraguas — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Veraguas — obie drużyny strzelają (BTTS) (14/20, 70%)
  • Veraguas — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Veraguas — jest niepokonany w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — obie drużyny strzelają (BTTS) w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — nie wygrywa 1. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Veraguas — jest niepokonany w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
01.09UMECIT11Herb VeraguasVeraguas
23.08Herb VeraguasVeraguas33San Francisco FC
16.08Herrera22Herb VeraguasVeraguas
09.08Union Cocle01Herb VeraguasVeraguas
02.08Herb VeraguasVeraguas21Deportivo Universitario
26.07Herb VeraguasVeraguas11Independiente de La Chorrera
17.05Herb VeraguasVeraguas11Alianza FC
10.05Alianza FC00Herb VeraguasVeraguas
02.05Herb VeraguasVeraguas10Independiente de La Chorrera
26.04Herb VeraguasVeraguas11Union Cocle

Veraguas — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 29% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
60%
30%
45%
Śr. goli/mecz
1.40
1.60
3.00
Strzelone
1.00
0.70
1.70
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
70%
40%
55%
Nie strzelił %
20%
60%
40%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
50%
35%
Śr. goli/mecz
1.70
1.30
3.00
Strzelone
0.60
1.00
1.60
Stracone
1.10
0.30
1.40
BTTS %
30%
30%
30%
Czyste konto %
40%
70%
55%
Nie strzelił %
60%
30%
45%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
0% (0/10)
10% (1/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
55% (11/20)
60% (6/10)
50% (5/10)
Under 3.5
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Under 4.5
70% (14/20)
70% (7/10)
70% (7/10)
Under 5.5
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 33% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
BTTS 1H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS Both Halves
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Win
20% (4/20)
10% (1/10)
30% (3/10)
BTTS & Draw
40% (8/20)
60% (6/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Veraguas

Wynik meczu

1-1
6 (25%)
1-0
4 (17%)
2-2
2 (8%)
0-1
2 (8%)
3-2
2 (8%)

Wynik do przerwy

1-0
7 (29%)
0-0
5 (21%)
0-1
3 (13%)
1-1
2 (8%)
2-1
2 (8%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Veraguas

Liczba goli w meczu

2
6 (25%)
1
6 (25%)
5
4 (17%)
3
3 (13%)
4
2 (8%)

Liczba goli do przerwy

1
10 (42%)
0
5 (21%)
3
4 (17%)
2
3 (13%)
4
1 (4%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Panameña de Fútbol.

Liga Panameña de Fútbol — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1San Francisco FC6411132.17
2Plaza Amador6411132.17
3Veraguas6240101.67
4Alianza FC623191.50
5CD Arabe Unido623191.50
9Tauro FC612350.83
10Herrera612350.83
11Union Cocle612350.83
12UMECIT604240.67