Football Stats
Herb Jarabacoa
Flaga Dominican-RepublicJarabacoa
6. miejsce w tabeli Liga Mayor

2026/27 Jarabacoa — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz2
Gs2
RB0
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W0
R0
P1
Gz0
Gs1
RB-1
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze3
W1
R0
P2
Gz2
Gs3
RB-1
Śr. pkt1.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jarabacoa — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Jarabacoa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Jarabacoa — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Jarabacoa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Jarabacoa — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Jarabacoa — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jarabacoa — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Jarabacoa — przegrywa na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jarabacoa — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Jarabacoa — powyżej 1.5 gola w meczu (15/20, 75%)
  • Jarabacoa — powyżej 0.5 gola w 2. połowie (15/20, 75%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Jarabacoa — poniżej 2.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Delfines Del Este10Herb JarabacoaJarabacoa
25.08Herb JarabacoaJarabacoa20Atlántico
22.08Herb JarabacoaJarabacoa02Cibao
17.12Atlántico11Herb JarabacoaJarabacoa
05.12Vega Real30Herb JarabacoaJarabacoa
29.11Herb JarabacoaJarabacoa03Cibao
23.11Atlético Pantoja10Herb JarabacoaJarabacoa
08.11Herb JarabacoaJarabacoa00Salcedo
01.11Delfines Del Este20Herb JarabacoaJarabacoa
25.10Herb JarabacoaJarabacoa11Moca

Jarabacoa — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
0.90
1.70
2.60
Strzelone
0.50
0.40
0.90
Stracone
0.40
1.30
1.70
BTTS %
20%
10%
15%
Czyste konto %
60%
30%
45%
Nie strzelił %
50%
70%
60%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
20%
20%
Śr. goli/mecz
1.10
0.80
1.90
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
0.80
0.50
1.30
BTTS %
10%
0%
5%
Czyste konto %
40%
60%
50%
Nie strzelił %
70%
80%
75%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Under 1.5
25% (5/20)
10% (1/10)
40% (4/10)
Under 2.5
60% (12/20)
50% (5/10)
70% (7/10)
Under 3.5
85% (17/20)
70% (7/10)
100% (10/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 150% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS 1H
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 2H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
20% (4/20)
30% (3/10)
10% (1/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
80% (16/20)
70% (7/10)
90% (9/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Jarabacoa

Wynik meczu

0-1
1 (33%)
2-0
1 (33%)
0-2
1 (33%)

Wynik do przerwy

0-1
1 (33%)
1-0
1 (33%)
0-0
1 (33%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Jarabacoa

Liczba goli w meczu

2
2 (67%)
1
1 (33%)

Liczba goli do przerwy

1
2 (67%)
0
1 (33%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Liga Mayor.

Liga Mayor — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Salcedo321072.33
3Cibao320162.00
4Vega Real311141.33
5Moca303031.00
6Jarabacoa310231.00
7Universidad O&M301210.33
8Atlántico301210.33