Football Stats
Herb Dravinja
Flaga SłoweniaDravinja
16. miejsce w tabeli 2. SNL
Słowenia / 2. SNLSezon 2026/27

2026/27 Dravinja — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz2
Gs7
RB-5
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze2
W0
R0
P2
Gz0
Gs3
RB-3
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze4
W0
R0
P4
Gz2
Gs10
RB-8
Śr. pkt0.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dravinja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Dravinja — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (8/10, 80%)
  • Dravinja — nie wygrywa 1. połowę u siebie (8/10, 80%)
  • Dravinja — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Dravinja — jest niepokonany u siebie (7/10, 70%)
  • Dravinja — obie drużyny strzelają (BTTS) u siebie (7/10, 70%)
  • Dravinja — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dravinja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Dravinja — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Dravinja — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Dravinja — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dravinja — poniżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dravinja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Dravinja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Dravinja — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Dravinja — przegrywa w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dravinja — powyżej 1.5 gola w meczu w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dravinja — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Dravinja — nie wygrywa 1. połowę w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Dravinja — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
29.08Herb DravinjaDravinja14Triglav
22.08Dren Vrhnika20Herb DravinjaDravinja
16.08Herb DravinjaDravinja13Bilje
09.08Ilirija10Herb DravinjaDravinja
23.05Jesenice01Herb DravinjaDravinja
16.05Herb DravinjaDravinja21Krško
11.05Gorica11Herb DravinjaDravinja
06.05Herb DravinjaDravinja21Ilirija
30.04Herb DravinjaDravinja10Krka
25.04Rudar11Herb DravinjaDravinja

Dravinja — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 150% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
20%
30%
25%
Śr. goli/mecz
1.10
1.60
2.70
Strzelone
0.40
0.80
1.20
Stracone
0.70
0.80
1.50
BTTS %
20%
40%
30%
Czyste konto %
50%
40%
45%
Nie strzelił %
60%
30%
45%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
10%
10%
10%
Śr. goli/mecz
1.10
0.90
2.00
Strzelone
0.30
0.30
0.60
Stracone
0.80
0.60
1.40
BTTS %
20%
20%
20%
Czyste konto %
30%
40%
35%
Nie strzelił %
70%
70%
70%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
Under 2.5
60% (12/20)
40% (4/10)
80% (8/10)
Under 3.5
90% (18/20)
80% (8/10)
100% (10/10)
Under 4.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 40% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (12/20)
70% (7/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 2H
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
30% (3/10)
0% (0/10)
BTTS & Draw
25% (5/20)
20% (2/10)
30% (3/10)
BTTS & Lose
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
50% (10/20)
40% (4/10)
60% (6/10)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Dravinja

Wynik meczu

0-1
1 (25%)
1-3
1 (25%)
1-4
1 (25%)
0-2
1 (25%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (25%)
0-2
1 (25%)
1-1
1 (25%)
0-1
1 (25%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Dravinja

Liczba goli w meczu

1
1 (25%)
4
1 (25%)
5
1 (25%)
2
1 (25%)

Liczba goli do przerwy

2
2 (50%)
0
1 (25%)
1
1 (25%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi 2. SNL.

2. SNL — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Tabor Sežana4400123.00
2Ilirija430192.25
4Jesenice421171.75
5Bistrica421171.75
6Triglav320162.00
7Beltinci420261.50
8Rudar420261.50
9Dren Vrhnika420261.50
10Bilje420261.50
11Primorje420261.50
12Krško412151.25
13Dekani411241.00
14Krka401310.25
15Brežice300300.00
16Dravinja400400.00