Football Stats
Herb Cliper
Flaga BrazyliaCliper
5. miejsce w tabeli Amazonense - 2
Najbliższy meczBrak zaplanowanych meczów

2026/27 Cliper — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze2
W1
R0
P1
Gz6
Gs12
RB-6
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze0
W0
R0
P0
Gz0
Gs0
RB0
Śr. pkt
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W1
R0
P1
Gz6
Gs12
RB-6
Śr. pkt1.50
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cliper — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (6/6, 100%)
  • Cliper — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • Cliper — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (4/4, 100%)
  • Cliper — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (5/6, 83%)
  • Cliper — nie wygrywa 1. połowę u siebie (3/4, 75%)
  • Cliper — przegrywa 2. połowę u siebie (3/4, 75%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Cliper — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Cliper — powyżej 2.5 gola w meczu na wyjeździe (4/4, 100%)
  • Cliper — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Cliper — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Cliper — więcej goli pada w 2. połowie na wyjeździe (3/3, 100%)
  • Cliper — przegrywa na wyjeździe (3/4, 75%)
  • Cliper — nie wygrywa 1. połowę (5/7, 71%)
  • Cliper — przegrywa 2. połowę (5/7, 71%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Cliper — powyżej 1.5 gola w meczu w 10 meczach z rzędu
  • 🔥 Cliper — powyżej 0.5 gola w 1. połowie w 7 meczach z rzędu
  • 🔥 Cliper — przegrywa 2. połowę w 5 meczach z rzędu
  • 🔥 Cliper — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 7 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb CliperCliper61Unidos do Alvorada
27.08Herb CliperCliper011Operário AM
21.06Herb CliperCliper11JC
13.06Sul América32Herb CliperCliper
09.06Herb CliperCliper12Operário AM
26.05Fast Clube-Am30Herb CliperCliper
11.09Herb CliperCliper44RB do Norte
04.09Taruma14Herb CliperCliper
31.08Herb CliperCliper05Sul América
19.08Sète40Herb CliperCliper

Cliper — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Wyjazd jest o 32% lepsza niż Dom pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
25%
25%
25%
Śr. goli/mecz
2.75
3.25
6.00
Strzelone
0.75
0.75
2.00
Stracone
2.00
2.50
4.00
BTTS %
50%
25%
38%
Czyste konto %
25%
0%
13%
Nie strzelił %
25%
75%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
33%
33%
33%
Śr. goli/mecz
1.33
3.00
4.25
Strzelone
0.67
1.33
1.50
Stracone
0.67
1.67
2.75
BTTS %
33%
33%
33%
Czyste konto %
33%
33%
33%
Nie strzelił %
33%
33%
33%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

Brak danych statystycznych (fixture_team_stats) dla tej drużyny w tym sezonie.

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)
Under 1.5
0% (0/10)
0% (0/6)
0% (0/4)
Under 2.5
10% (1/10)
17% (1/6)
0% (0/4)
Under 3.5
30% (3/10)
33% (2/6)
25% (1/4)
Under 4.5
40% (4/10)
33% (2/6)
50% (2/4)
Under 5.5
70% (7/10)
50% (3/6)
100% (4/4)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 34% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
60% (6/10)
67% (4/6)
50% (2/4)
BTTS 1H
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)
BTTS 2H
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
BTTS Both Halves
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
BTTS & Win
20% (2/10)
17% (1/6)
25% (1/4)
BTTS & Draw
20% (2/10)
33% (2/6)
0% (0/4)
BTTS & Lose
20% (2/10)
17% (1/6)
25% (1/4)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
50% (5/10)
50% (3/6)
50% (2/4)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
40% (4/10)
33% (2/6)
50% (2/4)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
14% (1/7)
25% (1/4)
0% (0/3)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
29% (2/7)
25% (1/4)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
14% (1/7)
0% (0/4)
33% (1/3)
BTTS 1H & 2H (No/No)
43% (3/7)
50% (2/4)
33% (1/3)

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Cliper

Wynik meczu

0-11
1 (50%)
6-1
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-4
1 (100%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Cliper

Liczba goli w meczu

11
1 (50%)
7
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

4
1 (100%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Amazonense - 2.

Amazonense - 2 — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1RB do Norte6510162.67
2Fast Clube-Am6420142.33
3Operário AM6402122.00
4Manicoré6312101.67
5Cliper610530.50
7Peñarol610530.50