Football Stats
Herb Treaty United
Flaga IrlandiaTreaty United
9. miejsce w tabeli First Division

2026/27 Treaty United — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze14
W5
R4
P5
Gz17
Gs16
RB+1
Śr. pkt1.36
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze15
W2
R5
P8
Gz12
Gs28
RB-16
Śr. pkt0.73
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze29
W7
R9
P13
Gz29
Gs44
RB-15
Śr. pkt1.03
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Treaty United — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Treaty United — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Treaty United — powyżej 2.5 gola w meczu u siebie (7/10, 70%)
  • Treaty United — nie wygrywa 1. połowę u siebie (7/10, 70%)
  • Treaty United — jest niepokonany w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Treaty United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Treaty United — jest niepokonany w 1. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Treaty United — jest niepokonany w 1. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Treaty United — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Treaty United — nie wygrywa 1. połowę na wyjeździe (7/10, 70%)
  • Treaty United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (7/10, 70%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Treaty United — powyżej 1.5 gola w meczu w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Treaty United — przegrywa 2. połowę w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Treaty United — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 4 meczach z rzędu
  • 🔥 Treaty United — więcej goli pada w 2. połowie w 4 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
28.08Kerry31Herb Treaty UnitedTreaty United
21.08Herb Treaty UnitedTreaty United22Cork City
07.08Cobh Ramblers20Herb Treaty UnitedTreaty United
03.08UCD12Herb Treaty UnitedTreaty United
31.07Herb Treaty UnitedTreaty United01Longford Town
24.07Herb Treaty UnitedTreaty United21Athlone Town
10.07Finn Harps01Herb Treaty UnitedTreaty United
03.07Herb Treaty UnitedTreaty United21Kerry
26.06Wexford00Herb Treaty UnitedTreaty United
19.06Cork City40Herb Treaty UnitedTreaty United

Treaty United — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 50% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
30%
30%
Śr. goli/mecz
1.30
1.30
2.60
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
0.70
0.60
1.30
BTTS %
10%
30%
20%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
30%
10%
20%
Śr. goli/mecz
0.50
1.90
2.40
Strzelone
0.30
0.50
0.80
Stracone
0.20
1.40
1.60
BTTS %
0%
40%
20%
Czyste konto %
80%
30%
55%
Nie strzelił %
70%
60%
65%

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
Strzały celne / mecz
Strzały niecelne / mecz
Skuteczność strzałów
Strzały na gola
Strzały celne na gola
Strzały Over 10.5
Strzały Over 11.5
Strzały Over 12.5
Strzały Over 13.5
Strzały Over 14.5
Strzały celne Over 3.5
Strzały celne Over 4.5
Strzały celne Over 5.5
Strzały celne Over 6.5

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
Match Offsides Over 0.5 %
Match Offsides Over 1.5 %
Match Offsides Over 2.5 %
Match Offsides Over 3.5 %
Team Offsides AVG
Team Offsides Over 0.5 %
Team Offsides Over 1.5 %
Team Offsides Over 2.5 %

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
10% (2/20)
0% (0/10)
20% (2/10)
Under 1.5
30% (6/20)
30% (3/10)
30% (3/10)
Under 2.5
40% (8/20)
30% (3/10)
50% (5/10)
Under 3.5
70% (14/20)
80% (8/10)
60% (6/10)
Under 4.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Under 5.5
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
BTTS 1H
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS Both Halves
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
35% (7/20)
30% (3/10)
40% (4/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
Over 6.5 Corners
Over 7.5 Corners
Over 8.5 Corners
Over 9.5 Corners
Over 10.5 Corners
Over 11.5 Corners
Over 12.5 Corners
Over 13.5 Corners
Over 14.5 Corners

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
More Corners Than Opponent
Over 2.5 Corners Earned
Over 3.5 Corners Earned
Over 4.5 Corners Earned
Over 5.5 Corners Earned
Over 6.5 Corners Earned
Over 7.5 Corners Earned
Over 8.5 Corners Earned
Corners Earned

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
Over 0.5 Cards
Over 1.5 Cards
Over 2.5 Cards
Over 3.5 Cards
Over 4.5 Cards
Over 5.5 Cards
Over 6.5 Cards
Over 7.5 Cards
Total Cards
Highest in a Match
Lowest in a Match

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Treaty United

Wynik meczu

2-2
5 (17%)
0-1
4 (14%)
0-0
3 (10%)
2-1
3 (10%)
0-2
2 (7%)

Wynik do przerwy

0-0
11 (38%)
0-1
7 (24%)
1-0
5 (17%)
0-2
2 (7%)
2-0
2 (7%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Treaty United

Liczba goli w meczu

4
9 (31%)
1
6 (21%)
3
6 (21%)
2
4 (14%)
0
3 (10%)

Liczba goli do przerwy

1
12 (41%)
0
11 (38%)
2
4 (14%)
3
1 (3%)
4
1 (3%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi First Division.

First Division — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Cork City292144672.31
2UCD2914510471.62
3Bray Wanderers2912710431.48
4Longford Town2911810411.41
5Cobh Ramblers2912512411.41
6Kerry2910910391.34
7Athlone Town2910712371.28
8Wexford299713341.17
9Treaty United297913301.03
10Finn Harps295717220.76