Football Stats
Herb Mantova
Flaga WłochyMantova
2. miejsce w tabeli Serie B
Włochy / Serie BSezon 2026/27

2026/27 Mantova — Statystyki

Forma w bieżącym sezonie — punkt odniesienia przed szczegółowymi statystykami niżej.

Forma domowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz3
Gs1
RB+2
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Forma wyjazdowa
Mecze1
W1
R0
P0
Gz2
Gs1
RB+1
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5
Ogółem
Mecze2
W2
R0
P0
Gz5
Gs2
RB+3
Śr. pkt3.00
Ostatnie 5

Streaki - dom

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mantova — powyżej 1.5 gola w meczu u siebie (9/10, 90%)
  • Mantova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie u siebie (9/10, 90%)
  • Mantova — jest niepokonany u siebie (8/10, 80%)
  • Mantova — jest niepokonany w 1. połowie u siebie (8/10, 80%)
  • Mantova — wygrywa u siebie (7/10, 70%)
  • Mantova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mantova — więcej goli pada w 2. połowie u siebie (7/10, 70%)
  • Mantova — jest niepokonany w 2. połowie (14/20, 70%)

Streaki - wyjazd

Procent ostatnich meczów, w których spełnił się dany warunek — liczony osobno dla występów u siebie i na wyjeździe.

  • Mantova — powyżej 1.5 gola w meczu na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mantova — powyżej 0.5 gola w 1. połowie na wyjeździe (9/10, 90%)
  • Mantova — jest niepokonany w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)
  • Mantova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie na wyjeździe (8/10, 80%)

Serie

W przeciwieństwie do Streaków to nie proporcja z ostatnich meczów, tylko najdłuższa aktualnie trwająca, nieprzerwana seria spełniania danego warunku.

  • 🔥 Mantova — wygrywa w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — jest niepokonany w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — powyżej 1.5 gola w meczu w 8 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — jest niepokonany w 1. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — jest niepokonany w 2. połowie w 3 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — powyżej 0.5 gola w 2. połowie w 12 meczach z rzędu
  • 🔥 Mantova — więcej goli pada w 2. połowie w 5 meczach z rzędu

Ostatnie 10 spotkań

Wybierz warunek z listy (wynik, gole, BTTS, rożne, kartki), żeby zobaczyć, w których z ostatnich meczów tej drużyny się spełnił.

DataGospodarzWynikGość
30.08Herb MantovaMantova31Empoli
22.08Carrarese12Herb MantovaMantova
16.08Lazio02Herb MantovaMantova
08.05Frosinone50Herb MantovaMantova
01.05Herb MantovaMantova32Monza
25.04Sudtirol03Herb MantovaMantova
18.04Herb MantovaMantova02Avellino
12.04Spezia02Herb MantovaMantova
06.04Herb MantovaMantova10Virtus Entella
21.03Modena21Herb MantovaMantova

Mantova — ostatnie 10 meczów

Momenty strzelonych i straconych goli w trakcie każdego meczu (minuty), nie ich rozkład w całym sezonie.

Statystyki szczegółowe

Procenty (Win/BTTS/czyste konto) i średnie na mecz — gole, posiadanie, strzały, faule — nie sumy z całego sezonu. Dom jest o 13% lepsza niż Wyjazd pod względem odsetku wygranych meczów.

Dom1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
50%
45%
Śr. goli/mecz
1.20
2.00
3.20
Strzelone
0.80
1.10
1.90
Stracone
0.40
0.90
1.30
BTTS %
20%
30%
25%
Czyste konto %
70%
50%
60%
Nie strzelił %
40%
30%
35%
Posiadanie piłki
52%
Śr. strzały/mecz
14.40
Śr. faule/mecz
17.30
Wyjazd1. połowa2. połowaOgółem
Win %
40%
40%
40%
Śr. goli/mecz
1.40
1.40
2.80
Strzelone
0.60
0.70
1.30
Stracone
0.80
0.70
1.50
BTTS %
0%
20%
10%
Czyste konto %
50%
60%
55%
Nie strzelił %
60%
40%
50%
Posiadanie piłki
53%
Śr. strzały/mecz
12.10
Śr. faule/mecz
14.40

Strzały drużyny

Strzały ogółem, strzały celne i skuteczność — procent strzałów zamienionych na gole. Dom jest o 33% lepsza niż Wyjazd pod względem strzałów na mecz.

OgółemDomWyjazd
Strzały / mecz
14.00
16.00
12.00
Strzały celne / mecz
6.50
9.00
4.00
Strzały niecelne / mecz
5.00
6.00
4.00
Skuteczność strzałów
17.9%
18.8%
16.7%
Strzały na gola
5.60
5.33
6.00
Strzały celne na gola
2.60
3.00
2.00
Strzały Over 10.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 11.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały Over 12.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 13.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały Over 14.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 3.5
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Strzały celne Over 4.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 5.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Strzały celne Over 6.5
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)

Offside Stats

Wiersze Match liczą spalone obu drużyn razem, wiersze Team — tylko tej drużyny (nie przeciwnika), jako średnia na mecz.

OgółemDomWyjazd
Match Offsides AVG
1.50
2.00
1.00
Match Offsides Over 0.5 %
100% (2/2)
100% (1/1)
100% (1/1)
Match Offsides Over 1.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Match Offsides Over 3.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides AVG
0.50
1.00
0.00
Team Offsides Over 0.5 %
50% (1/2)
100% (1/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 1.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)
Team Offsides Over 2.5 %
0% (0/2)
0% (0/1)
0% (0/1)

Expected Goals

xG to oczekiwana liczba goli wyliczona z jakości sytuacji strzeleckich, nie faktyczny wynik meczu. Dom jest o 9% lepsza niż Wyjazd pod względem oczekiwanych golach (xG).

OgółemDomWyjazd
xG (For)
1.23
1.28
1.17
xGA (Against)
0.66
0.46
0.86
Co znaczą te statystyki? → słownik pojęć

Progi Under (cały mecz)

Odwrotność progów Over — pokazuje mecze z liczbą goli poniżej danego progu, nie powyżej.

OgółemDomWyjazd
Under 0.5
0% (0/20)
0% (0/10)
0% (0/10)
Under 1.5
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Under 2.5
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Under 3.5
75% (15/20)
70% (7/10)
80% (8/10)
Under 4.5
85% (17/20)
80% (8/10)
90% (9/10)
Under 5.5
95% (19/20)
90% (9/10)
100% (10/10)

Statystyki BTTS

BTTS (Both Teams To Score) to mecze, w których obie drużyny strzeliły gola — procent liczony z ostatnich meczów w każdej kolumnie. Dom notuje o 50% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem częstości BTTS.

OgółemDomWyjazd
BTTS
50% (10/20)
60% (6/10)
40% (4/10)
BTTS 1H
10% (2/20)
20% (2/10)
0% (0/10)
BTTS 2H
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
BTTS Both Halves
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS & Win
25% (5/20)
40% (4/10)
10% (1/10)
BTTS & Draw
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
BTTS & Lose
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS & Over 2.5 (Yes/Yes)
45% (9/20)
50% (5/10)
40% (4/10)
BTTS & Over 2.5 (No/Yes)
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/Yes)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (Yes/No)
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
BTTS 1H & 2H (No/Yes)
20% (4/20)
20% (2/10)
20% (2/10)
BTTS 1H & 2H (No/No)
70% (14/20)
60% (6/10)
80% (8/10)

Statystyki rożnych

Progi liczone jako suma rożnych obu drużyn w meczu, nie tylko jednej z nich. Dom notuje o 10% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej rożnych w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Corners AVG
9.05 (20/20)
9.50 (10/10)
8.60 (10/10)
Over 6.5 Corners
75% (15/20)
90% (9/10)
60% (6/10)
Over 7.5 Corners
65% (13/20)
70% (7/10)
60% (6/10)
Over 8.5 Corners
50% (10/20)
50% (5/10)
50% (5/10)
Over 9.5 Corners
45% (9/20)
40% (4/10)
50% (5/10)
Over 10.5 Corners
40% (8/20)
40% (4/10)
40% (4/10)
Over 11.5 Corners
25% (5/20)
30% (3/10)
20% (2/10)
Over 12.5 Corners
15% (3/20)
10% (1/10)
20% (2/10)
Over 13.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)
Over 14.5 Corners
5% (1/20)
10% (1/10)
0% (0/10)

Rożne drużynowe

Rożne zdobyte przez tę drużynę i te przyznane przeciwnikowi — dwa osobne zestawy w zakładkach Zdobyte/Stracone.

OgółemDomWyjazd
Corners Earned Match
4.25
5.00
3.50
More Corners Than Opponent
45% (9/20)
60% (6/10)
30% (3/10)
Over 2.5 Corners Earned
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 3.5 Corners Earned
50% (10/20)
70% (7/10)
30% (3/10)
Over 4.5 Corners Earned
35% (7/20)
60% (6/10)
10% (1/10)
Over 5.5 Corners Earned
30% (6/20)
50% (5/10)
10% (1/10)
Over 6.5 Corners Earned
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Over 7.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Over 8.5 Corners Earned
10% (2/20)
10% (1/10)
10% (1/10)
Corners Earned
85
50
35

Kartki meczowe

Suma żółtych i czerwonych kartek (każda liczona jako 1) przyznanych w meczu obu drużynom. Dom notuje o 21% wyższy wynik niż Wyjazd pod względem średniej kartek w meczu.

OgółemDomWyjazd
Match Cards AVG
5.20 (20/20)
5.70 (10/10)
4.70 (10/10)
Over 0.5 Cards
100% (20/20)
100% (10/10)
100% (10/10)
Over 1.5 Cards
90% (18/20)
90% (9/10)
90% (9/10)
Over 2.5 Cards
85% (17/20)
90% (9/10)
80% (8/10)
Over 3.5 Cards
80% (16/20)
90% (9/10)
70% (7/10)
Over 4.5 Cards
60% (12/20)
60% (6/10)
60% (6/10)
Over 5.5 Cards
35% (7/20)
50% (5/10)
20% (2/10)
Over 6.5 Cards
30% (6/20)
40% (4/10)
20% (2/10)
Over 7.5 Cards
15% (3/20)
20% (2/10)
10% (1/10)
Total Cards
104
57
47
Highest in a Match
11
11
10
Lowest in a Match
1
1
1

Najczęstsze wyniki i liczba goli

Najczęstszy wynik to dokładny scoreline (np. 2-1), najczęstsza liczba goli to suma bramek w meczu niezależnie od podziału między drużyny.

Najczęstsze wyniki drużyny Mantova

Wynik meczu

3-1
1 (50%)
2-1
1 (50%)

Wynik do przerwy

0-0
1 (50%)
1-0
1 (50%)

Najczęstsza liczba goli drużyny Mantova

Liczba goli w meczu

4
1 (50%)
3
1 (50%)

Liczba goli do przerwy

0
1 (50%)
1
1 (50%)

* Statystyki z sezonu 2026/27 ligi Serie B.

Serie B — Tabela
ZespółMZRPPktŚr.
1Modena220063.00
2Mantova220063.00
3Palermo220063.00
4Ascoli211042.00
5Cesena211042.00
6Padova211042.00
7Sudtirol211042.00
8Avellino210131.50
9Arezzo210131.50
10Pisa210131.50
11Empoli210131.50
12Vicenza Virtus210131.50
13Juve Stabia210110.50
14Sampdoria201110.50
15Hellas Verona201110.50
16Benevento201110.50
17Carrarese201110.50
18Catanzaro200200.00
19Virtus Entella200200.00
20Cremonese200200.00